Jdi na obsah Jdi na menu
 


AC Lelekovice - 2.místo na Dolnoloučském poháru

31. 7. 2007

Dne 28.7.2007 se naše družstvo mužů zůčastnilo turnaje v malé kopané - Dolnoloučský summer cup 2007.Obrazek

Po zimním neúspěchu v halovém turnaji si naši hráči náramně zpravili reputaci. Dovezli si pohár a ceny za druhé místo v turnaji s účastí 20-ti týmů.

Celodenní turnaj začal pro naše AC skvěle. Čtyři utkání v základní skupině, čtyři vítězství, skóre 9:1 a první místo v tabulce s postupem do osmifinále. Soupeři ze základní skupiny byli: Dolní Loučky "A", Cemix, Oldstars Kuřim a Legendární práskači do bot.

V osmifinále jsme si poradili s Šerkovicemi 2:1, ve čtvrtfinále znovu s Oldstars Kuřim 2:0 a v semifinále po bezbrankovém utkání na penalty 2:1 s týmem FIPO.

Ve finálovém utkání s Květnicí Tišnov po remízovém základním čase 1:1 došlo též na penalty, kde jsme tentokrát již štěstí neměli prohráli 1:3.Obrazek

AC Lelekovice tak po dlouhé době získalo pohár za krásné a zasloužené 2. místo v perfektním turnaji. 

Navíc si jeden z našich fotbalistů odnesl také individuální trofej za nejlepšího hráče turnaje a náš "náhradní " brankař dokázal vstřelit 3 branky !!!

Děkujeme tedy těmto našim hráčům za perfektní výkony a vzornou reprezentaci oddílu: Vlasák Adam, Žáček Lukáš, Barták Ivo, Šebesta Miroslav, Šmarda David, Vrbacký Pavel, Pavlík Ondřej, Ingr Lukáš.

 

Náhledy fotografií ze složky Dolnoloučský summer cup 2007

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář