Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhé místo na turnaji starších přípravek

28. 6. 2010

V neděli po obědě jsme zavítali do Bílovic na poslední akci této sezony. Turnaj starších přípravek se konal za účasti pěti týmů - Bílovic A a B, Bystrce, Medlánek a nás.

Hrálo se 1x 25 minut, systemem každý s každým.

AC Lelekovice - Bystrc 1:1, branka Peter Jakubovich

V prvním utkání jsme nastoupili proti nejlepšímu týmu turnaje. Utkání bylo vyrovnané a mohlo skončit i výraznějším skorem.

Ale Tobiáš měl na naší brance dobře postavené tyče a břevna, které během zápasu několikrát zazvonili. Na druhé straně šel zase Míša třikrát sám na branku, bohužel tentokrát zůstali jeho střelecké kopačky doma.... Remiza byla nakonec spravedlivá.

Soupeř z Bystrce rychle vedl, za nás vyrovnával, jak jinak, než z přímého kopu, Peter. Nakonec jsme byli jediní, kteří dokázali pozdějším vítězům turnaje sebrat body a také jediní, kteří mu dokázali vstřelit branku.

AC Lelekovice - Medlánky 2:0, branky Vaňous David, Hrubeš Mikuláš

Náš další notoricky známý soupeř přivezl na turnaj tentokrát pouze kluky z jejich béčka a bylo to na jeho výkonu hodně znát.

Bez posil z prvního týmu s námi těžko mohli uspět. Naši kluci hráli s chutí a o naše branky se postaral David a nádhernou hlavičkou po rohu Kulda. Tento zápas byl bohužel posledním pro Vojtu, který si natáhl tříslo a dále už v turnaji nepokračoval.

Zhruba v polovině utkání přišla stížnost z místního rybářského sdružení, že jim jeden z trenérů Lelekovic svým hlasem plaší ryby. Za dalších deset minut už místní lovci šupináčů Oskarův hlas nerozdejchali a raději se odstěhovali se svým náčiním po proudu dolů směr Obřany :-)

AC Lelekovice - Bílovice "A"  2:1, branky Vaňous David 2x

One man show "malého" Davida, jinak to neumím zhodnotit. S neuvěřitelnou chutí se dostával do šancí a kolik toho naběhal...

Nejprve se trefil z nemožného úhlu, až od brankové čáry a potom po kličce dokonce levou nohou. Míša ten zase dál pálil co mohl, naopak druhé dvojče se skvěle zabydlelo na místě Vojty v obraně a zbytek turnaje sehrálo s velkým přehledem.Z Honzíka roste vynikající obránce.

Tady bych rád za celý turnaj pochválil i naše "náhradníky", kteří se dostávají do hry méně často. Včera měli možnost všichni ukázat, co se naučili a musím říct, že to vzali všichni poctivě. Překvapil mě především Šimon, takhle dobře jsme ho ještě hrát neviděli.

Jediný gól jsme inkasovali v závěru z přísně nařízené penalty, kvůli které jsme se dokonce s Oskarem u lajny pohádali. Podle mě nebyla, protože Peter zasáhl napřed balon a soudce byl prostě mrkev :-))

AC Lelekovice - Bílovice "B" 2:0, branky Sedláček Honza, Pokorný Míša

Poslední zápas naší přípravky na delší dobu jsme nechtěli prohrát, kluci si to moc dobře uvědomili a patřičně si svoje loučení užili.

Hráli jsme nádhernej fotbal, po zemi, nahrávali si, nabíhali, přítomní rodiče jistě potvrdí, že byla radost se na to dívat.....

Premiérovou branku si připsala naše "hokejka" Honzík Sedláček po dorážce jedné ze střel. Druhý a zároveň poslední gól sezony si nakonec přeci jen užil Míša po krásném přelobování brankáře Bílovic.

Líbil se mě i - na můj vkus -  včera velmi běhající Kulda a Kubík v záloze oproti obraně ještě více "vyrostl".

Tobiáš se naopak v brance poměrně nudil, protože obrana hrála fakt dobře -  ale neboj, už příští rok si v ml. žácích dostatečně zachytáš !! 

Shrnutí ?

Na turnaji jsme obsadili druhé místo, pouze díky horšímu skore za vítěznou Bystrcí.

Třetí skončili Medlánky a čtvrté a páté místo brali domácí týmy. Na celém turnaji jsme neokusili hořkost porážky a inkasovali jsme pouze dvě branky.

Pochválit musím celej mančaft, klukům tentokrát nebylo v podstatě co vytknout, snad jen větší efektivitu v koncovce, ale každý den není holt posvícení a včerejší neproměněné šance jistě rádi vyměníme za pět kousků ve Slatině :-)

Podrobné hodnocení sezony naší přípravky proběhne v dalším reportu během tohoto týdne.

(Mesli)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pohodový turnaj

(Libor V, 29. 6. 2010 15:53)

I pro mě byl poslední turnaj sezóny plný pohody. Ta souvisela s jedním pivem, co jsem si dal hned na začátku a hned mi bylo tak nějak lehčeji.:)
Musím kluky pochválit za "rozjezd". To co nám obvykle trvá poločas nebo dva zápasy, to hráli kluci hned od začátku. Škoda, že už sezona končí, mám pocit, že jste s nimi báječně naladili formu. Ukázalo se, že kluci fotbal hrát umí a přes prázdniny to určitě nezapomenou. Takže to v září soupeřům zase ukážeme. My jsme malí, ale šikovní. :))
Všem krásné prázdniny a dovolené.

Úspěch (s trochou smutku)

(HonzaH, 28. 6. 2010 15:02)

Hezká tečka za famózní sezonou.
Kluci si v tom vedru s chutí zahráli, bojovali a ukázali, ža je trenéři skutečně něco naučili. Myslím, že druhé místo (sice jen o skóre) je spravedlivé. Bystrc byl zápas od zápasu lepší a lepší a zaslouženě turnaj vyhrál.
P.S.:
Na konci turnaje mi přišlo trochu líto, že tato přípravka končí, je to fajn partička. Věřím, že se ani mezi žáky neztratí.
HeJ

Sorry...

(Radim, 28. 6. 2010 11:57)

Zdarec.
Mrzí mě že jsem se opět nezúčastnil turnaje v Bílovicích, ale ten náš špunt nám dává zabrat. Nespí ani v noci a ni přes den a hlavně pořád plače.
Prý se pláčem roztahují plíce! To bude moct v dospělosti plnit dechem vzducholodě.
Teď k turnaji.
Jsem moc rád že kluci zabojovali a urvali druhé místo. Jak jsem se dočetl na stránkách Medlánek, tak jsme opět "nespravedlivě" nad jejich týmem vyhráli. :-) Asi jim koupíme pytel kapesníků, aby se mohli vybrečet!!
Tak ještě jednou našim borcům gratuluji a musím říct že jsem na ně hrdý.
Všechny zdraví RaS ultras.

re: dobře kucí

(Mesli, 28. 6. 2010 11:13)

Ale no tak :-)
Chvilku mě to prostě trvalo, než jsem se stačil přemístit z jednoho turnaje na druhý.
A zlé jazyky neposlouchej - jsou to jenom fámy :-))

dobře kucí

(špóna, 28. 6. 2010 11:05)

Pěkně, pěkně.. Taky jsme byli kouknout(aspoň na chvilku) po in-line projížďce z Obřan..

PS: Tebe jsem tam Mesli, neviděl.. :-)))

...v Medlánkách snídali vtipnou kaši

(Mesli, 28. 6. 2010 11:04)

Neříkal jsi Davide, že už je sekera zakopaná ? :-)) Ale jo, mají smysl pro humor - www.fcmedlanky.cz

turnaj

(David H, 28. 6. 2010 10:23)

Krásnej pohodovej turnaj, bez nervů. Kluci ukázali, že si umí fotbal užít. Kaňkou je snad jen Vojtovo zranění, a taky klobása podávaná v místním bufetě.
Sportu zdar
D.