Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení A mužstva mužů

10. 11. 2007

Skončila podzimní sezona, je čas bilancovat. Jelikož se nová trenérská dvojice ještě nestačila pořádně zapojit a rozkoukat, dovoluji si předložit toto neoficiální hodnocení.

Hodnocení "A" mužstva mužů podle Ivase:

Podle mě se jednalo o nejlepší sezonu, kterou za svoji 20 -ti letou kariéru v Lelekovicích pamatuji. Nejen postupem do III. třídy a výsledkově, ale především herně.

Lelekovice hrají především doma pěkný a důrazný moderní fotbal plný narážeček, rychlých přihrávek nakrátko, střelby a gólů. Myslím, že nárůst počtu diváků a zvyšující se zájem o fotbal v Lelekovicích je toho důkazem.

Jedinou vadou na kráse byla absence trenéra, který by dokázal některé jedince zkrotit, jiné povzbudit a vyhecovat. Parta je ale myslím výborná.

Hodnocení hráčů:

Brankaři:

Herman David (Hermy) - Naše "jednička" rozhodně nezklamala, branky, které nepochytal byly většinou dobře kopnuté nebo špatně odbráněné.

Ošmera Petr (Oskar) - Naše vždy připravená "dvojka" taky nezklamala. Přesto, že si Petr zachytal jen dvakrát, jednou vychytal nulu, podruhé však stejně jako ostatní nestačil na lepšího soupeře.

Obránci:

Vlasák Adam - První podzimní zápasy se postupně dostával do své formy, bohužel ho potkalo zranění kolena a pak už jen fandil.

Šmarda David (Žid) - Na nevděčné pozici stopera si vede celkem slušně, jen těch zbytečných kliček před brankou a těch "čekaček na faul" je poslední dobou nějak moc. Poslední zápas ale zahrál skvěle.

Coural David - Podle mě nejlepší hráč Lelekovic, navíc jako předstoper i nejlepší střelec se 7 brankami. Je to vlastně další záložník, který stihá i obranu.

Ingr Lukáš - Stabilní hráč se stabilními výkony, občas nějaká chybička, ale celkově dost dobrý.

Dokoupil Martin - Posila z Lažan. Sehrál jen myslím tři zápasy, postupně se rozehrával, ale pak ho někdo vytočil a on se urazil ?!

Mikyska Jan (Mikeš) - Těžko hodnotit. Hrál dva zápasy a neviděl jsem ho. To svoje si určitě odehrál ,ale  zavinil jednu penaltu.

Záložníci:

Pavlík Ondřej (Orzi starší) - Technický hráč s dobrou střelou a myšlenkou, na střed zálohy by to chtělo víc pohybu (hlavně že to říkám zrovna já). Škoda že si přivodil zranění. 

Pavlík Martin (Orzi mladší) - Rychlý, technický hráč, trochu sobecký. Myslím, že před rokem a půl byl daleko lepší a že nám ho Bystrc v letě při testování zkazila. :-))

Coural Aleš (Alda) - Spolu s bráchou tahoun mužstva. Druhý nejlepší střelec s 6 brankami. Škoda, že mu to tam nepadá víc, šancí má moc.

Vlasák Jakub - Výborný krajový záložník, stabilní forma, rychlé a neúnavné nohy a stoupající střelecká potence (5 branek).

Vágner Ondřej (Vagin) - Přesto, že mu mnozí vyčítají malou bojovnost až bojácnost, musím se ho zastat. Vždycky přijde, sedí na lavičce, občas si zahraje a od některých vyslechne ostrá slova. Příště ale přijde zas a čeká na příležitost. A to je super, to skoro nikdo neumí. I takový hráč je pro náš tým potřeba!

Útočníci:

Žáček Lukáš (Česťa) - Muž dvou tváří. Jednou zazáří, jindy totálně zklame. Pak to občas od těkoho schytá a urazí se. Škoda, určitě má navíc.

Kozelek Petr (Komár) - To je naše "vysmátý" sluníčko. Dříve dokázal zazářit i pohasnout, poslední dobou má však velmi dobré stabilní výkony, které dokazuje střelbou branek (6 gólů). Jeho doménou je rychlost a lehkonohost !

Diviš Víťa (Divoch) - Nejzkušenější hráč s výborným pokrytím míče a obrovskou bojovností. Pověstné jsou jeho dlouhé auty a jeho "šajtle". Jeho fotbalová zarputilost se negativně promítá i do součinosti celého týmu a vznikájí tak rotržky. Málokdo však ví, že to nedělá schválně a že to pramení z jeho touhy po vítězství.

Smolinský Roman (Iči) - Po zlomenině nohy nastoupil jen k jednomu zápasu a spolu s ostatními náhradníky pomohl k remíze. Jak bude zase fit, bude opět platným hráčem.

Následující hráče nebudu hodnotit ale chválit, za to, že nám moc pomohli při remíze s Královým Polem. Velká marodka je předurčila k boji a nezklamali, naopak zazářili. Díky Pavlovi Vrbackýmu,  Petru Smolinskýmu a "Bobovi" Mrázkovi.

Sebe hodnotit nebudu, očekávám to od Vás ve Vašich kritikách, připomínkách a komentářích.

Snad mě neukamenujete :-(((

(Ivas)

 P.S. V sobotu 17.11.2007 jsme se na "závěrečné" všichni pěkně zhodnotili....

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

.... a někteří se znehodnotili.  

        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dlouha zimní pauza

(kuba, 28. 11. 2007 19:44)

Hoši mě už to láká na pažit.
ale napadlo mě jestli bysme se,pokud nebude sníh a led, nemohli scházet třeba každou neděli kolem poledne např v Ořešíně na tom "novým" placu-umělé trávě.Na hodku si zahrát fotbálek?Co myslíte šéfové a spoluhráči??????Ps:sice to něco stojí(20kč/osoba),ale sponzory máme a kdyby ne,tak to nikoho myslím nezabije.Ps2:trenéři můžou chodit s nama se něčemu přiučit:-)
Ps3:Često snad nepracuješ i v nedělu,tak přid taky vole
Ps4:Pavlíček už je zdravej,on by šel určitě taky a hlavní mongol pujde taky.
tak zdarec a zkuste o tom popřeýšlet

Omyl

(Zorro, 26. 11. 2007 23:50)

Ivas sory ja se neurazil jen jsem se nasral!!keci pana MAXIMUSE jsem nezvladl!!!!vypjata situlace poslednih zapasu dalo za sve!!posledni dobe se toho pro me zmenilo!!zaclo to vymenou zamestnani,zmene pracovni doby a naslednim zmensovanim se casu nejen na osobni zivot ale take konicky!!bouzel jsem nestihal trenovat a tim moje momentalni soustredeni smeruje vice k praci(bouzel)!!!nicmene dofam ze se to zlepsi a tesim na zimni pripravu s novymi TRENERY!!!!!!!!!!jen doufam ze to bude ve vecernich hodinach:-)dik za pochopeni zdarec

HALOVÝ TURNAJ V DOLNÍCH LOUČKÁCH

(MaŠ, 21. 11. 2007 21:25)

http://www.fcdolniloucky.estranky.cz/clanky/dolnoloucsky-pohar/dolnoloucsky-pohar-2008

Hoši, doufám, že nebudete chybět !!!

Re: Několik vět

(mesli, 21. 11. 2007 9:39)

Děkuji Pavlovi za jeho milý příspěvek, určitě to moc potěší....Je jen velká škoda, že tu "káru" po Milošovi už nechce(nemůže?)s náma táhnout dál. Myslím ve výboru. Podobně nadšeného člověka pro lelekovský fotbal, navíc s obrovským funkcionářským potenciálem, budeme jen těžko hledat. Málo lidí si vzpomene, co tady dělal pro lelekovský fotbal, ještě za Miloše, v jeho "škvárové éře". Ale já jsem optimista - a proto Pavle - nikdy neříkej nikdy !! :-)))

Re: Několik vět

(Ivas, 20. 11. 2007 21:30)

Díky moc za moc pěkný příspěvek. Mám jen jednu připomínku. Rádi by jsme Tě viděli mezi námi v "kotli" lelekovského fotbalu, kde máš pořád svoje místo.

Několik vět

(Pavel V rbacky, 20. 11. 2007 19:12)

Vážený lelekovský,fotbalový národe.
Dovolte, abych zde stručně vyjádřil svůj názor k současnému fotbalovému dění. Tak předně všeho,velký obdiv fotbalovému výboru v čele s I.Bartákem, co dokázal za poslední dva roky pro fotbal v Lelekovicích udělat. (za velké podpory OÚ a sponzorů)Z vlastní zkušenosti vím, že tuhle práci nemůže nikdo dostatečně ocenit. Co se týče současné kvality fotbalu nechci se nějak dotknout hráčů, kteří tady působili, ale hraje se tady asi nejkvalitnější fotbal v lelekovské novodobé historii. A pokud se vedení mužstva ujme výborně zvolená dvojice již zmiňovaných trenérů, pak je možno si stanovit jen ty nejsmělejší plány. Nemůžu ale zapomenout na lelekovský poťěr a jejich trenéry. Asi to dělají dobře, když na trénincích běhá po lelekovském pažitu přibližně 40 dětí. V tuhle dobu by měli přijít všichni pochybovači, kteří polemizují o investici do sportovního areálu, aby viděli, že tyhle děti jsou vedeny ke sportu a nemají čas na nástrahy dnešní doby, jako je počítač, v horším případě cigarety, alkohol a v nejhorším drogy. Sice to je investice obrovská, ale vzhledem k tomu co jsem již napsal, k nezaplaceni. Zdravím všechny a jen tak dále.
P.S. Co nejméně "ulítlých" balónů :O)

Re:Chyba

(Ivas, 16. 11. 2007 12:58)

Jojo, omlouvám se. Vycházel jsem ze statistik ČMFS a ještě se blbě díval. Komár je prostě Král !

CHYBA

(Kuba, 16. 11. 2007 10:56)

Jen chci upravit statistiky.KOMAR ma 8 branek a JA jen 4,to je chyba ve statistikách.Tím pádem PeŤA je nejlepším střelcem,ale nic proti Davidovi C.,ten je suvereně nejlepším hráčem.Těšíme se na sobotu,až tu sezonu splachnem!!!

joo joo

(Kuba, 13. 11. 2007 8:37)

Musím si zastat Pavlíčka-tedy ORZIHO(st.)Hoši vždyť on uz chodí běhat a přestal tolik pit,takže ja myslím,že na březen bude nachystanej se předvest v dobrým světle.Jinak hodnocení Ivoša-kdybys nebyl zraněnej tak často a tím pádem víc rozehranej-SMEKÁM KLOBOUK(který nemám)(citát moudrého muže Jiřího Říhovského.PS:podme se bavit

re: Hodnocení mužstva

(špóna, 13. 11. 2007 8:19)

Ciao, můžu jen souhlasit. Podzimní sezóna byla opravdu skvělá. Po postupu do vyšší třídy asi málokdo čekal, že nám budete dělat svými výsledky takovou radost.. Myslím si, že až na ten špíl s Kykyryksdorfem jste polovinu mužstev převyšovali, jak předvedenou hrou, tak výsledkově. A s tou druhou jste sehráli minimálně vyrovnaný utkání. Pod těch pár proher se podepsalo i zranění a nemoci. Na jaře je v plné sestavě můžete porazit úplně všechny. Hloavně neusnout na vavřínech(protože ten třetí timpl je fakt dobrej) a načerpat síly na jaro. Přecejen jste dlouho nebyli zvyklý na takovou porci zápasů! Tribuna "eS" se přesune do Slunného rohu a budeme Vás mít jak na talíři, tak se snažte nám a hlavně sobě dělat radost. Takže podzimu ve Vašem podání tleskám a doufám, že si na Jaře hodněkrát zařvem góóóóóóóóĺ!!!! Hodnocení Ivase: poklona pane fotbalisto..:-)

Pochvala

(Borec, co umí jezdit na kole, 13. 11. 2007 8:17)

Zdarec,chtel bych se pripojit a pochválit Ivoše Bartáka, za to jek vede fotbal v Lelekovicích.Obrovským dílem přispívá k chodu klubu, trénuje žáky,dělá super stránky a je i vekou posilou a podporou na hřišti. Samozřejmě nejen on, ale spousta dalších lidí se zasloužila o velké obrození lelekovického fotbalu a za to Vám patří velký dík! Hráči předváděli atraktivní a pro diváka zajímavou hru plnou gólů a doufám, že pod vedením Františka Straky teda Jirky Vlasáka a Dušana Peterky se nám bude dařit ještě víc!

Ivas je nejlepší !!!

(MaŠ, 13. 11. 2007 5:26)

To je přece jasný, kromě toho, že je vždy nejlepším hráčem našich turnajů, dává branky i v soutěži a hlavně je to normální, skvělej borec, kterej se stará o organizaci Vašeho fotbalu. Tato černá práce je dle mého nejdůležitější. JSEŠ PROSTĚ TYGR !!!

hodnocení mužstva

(mesli, 12. 11. 2007 12:59)

Většině zápasů jsem byl na podzim přítomen a myslím si, že Ivošovo hodnocení je naprosto objektivní a troufám se pod něj podepsat!!