Jdi na obsah Jdi na menu
 


IMPORT CAR CUP 2008 a Bolkova 11

14. 6. 2008

V sobotu 14.6.2008 se ve sportovním areálu Miloše Kunzfelda v Lelekovicích konal

- turnaj starších přípravek IMPORT CAR CUP 2008

- exhibiční zápas "Bolkova jedenáctka"  -  "Old Boys"  Lelekovice.

Obrazek

Po dlouhé době se v Lelekovicích pořádal fotbalový turnaj. Pod záštitou sponzora – firmy IMPORT CAR, s.r.o. se zúčastnili oddíly starších přípravek z Tuřan, Bílovic nad Svitavou, Nedvědice a domácích Lelekovic. 

Obrazek

Zrána hned po vylosování a přivítání byla zahájena základní část, v níž se utkali Bílovice nad Svitavou s Nedvědicí. Zajímavý zápas se spoustou pěkných fotbalových momentů skončil celkem jednoznačně 5:2 pro Nedvědici. Stala se tak prvním finalistou. Ve druhém základním utkání se střetli domácí lelekovští kluci s Tuřany. Lelekovice brankou Kryštofa Hrubeše vedli, bohužel však na soupeře nestačili a po třech obdržených brankách prohráli 1:3. Do finále tedy postoupilo družstvo Tuřan.Obrazek

 

Po půlhodinové přestávce, kterou někteří kluci využili na občerstvení a jiní si zaskákali v nafukovacím  hradu, se pokračovalo zápasem o třetí místo. Domácí Lelekovice nastoupili proti Bílovicím. Zajímavý a velmi napínavý zápas s penaltovým rozuzlením byl určitě vrcholem turnaje. Naši kluci bojovali, vedli, ale nakonec museli po základní době a výsledku 2:2 rozhodnout penalty. ObrazekSoupeř dvakrát netrefil branku, dvakrát míč „lapil“ vynikající golman Jirka Hradecký. A protože za domácí se trefil a nemýlil právě Jirka Hradecký a se štěstím Honza Pokorný, mohli se kluci z AC Lelekovice radovat z bronzového umístění.
Finále se stalo jednoznačnou záležitostí týmu z Nedvědice, který jasně převyšoval nad ostatními. Nedvědice porazila Tuřany 6:1 a stala se vítězem IMPORT CAR CUPu 2008.Obrazek

Poháry, medaile a ceny pro všechny týmy chlapcům předal René Wagner, stejně jako ceny pro nejlepšího hráče, brankaře a střelce. Také předal mimořádné ocenění pro nejlepší hráčku a nejaktivnějšího hráče. Domácí diváky potěšil svými výkony brankař našeho AC  - Jirka Hradecký, který po zásluze získal trofej za nejlepšího brankaře.

 

Obrazek

 

Turnaj se zadařil, nejlepší zvítězili, ostatní si zahráli, diváci si zafandili a děti si zaskotačili na skákacím hradě. Bylo to fajn, těšíme se někdy na další podobnou akci.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bezprostředně na skončený turnaj přípravek navazovala sportovně-kulturní akce – exhibiční zápas „Bolkova jedenáctka“ proti domácím „Old boys“ Lelekovice a následná večerní zábava.Obrazek

ObrazekJiž brzy po poledni přijel Bob Frídl se zvukařem a zpříjemnili hudbou i zpěvem chvilky čekání, stejně jako vyhlášení vítězů turnaje.

Po třetí hodině se začali sjíždět „Bolkováci“ a začali také nervózně přešlapovat naši starší chlapi z Lelekovic. Před utkáním byli komentátorem představeni všichni aktéři utkání. Za Lelekovice nastoupil také René Wagner, který  dva dny před tím ukončil svou hráčskou kariéru.

ObrazekUtkání začalo a nehrálo se v rukavičkách. Domácí i hosté šli zarputile do všech soubojů. Vtipné komentáře konferenciéra občas některého hráče rozhodily, jindy diváky pobavily. V prvním poločase padl jeden gól a to dost sporný. Nebo spíš „třímetrový ofsajdový“. A protože utkání řídil zkušený rozhodčí, který pomezní kolegy nepotřeboval, branku uznal. Dal ji kdo jiný než René! Obrazek

Druhý poločas byl stejně zajímavý. Druhou branku přidal opět Renda. Na půlce si všiml vyběhnutého brankaře a jednoduše ho přes půl hřiště „přeloboval“, Sice si golman Bolkovky na míč ještě sáhnul, ale gólu nezabránil. Hosté se nevzdávali a důrazem ještě do konce utkání snížili na konečných 1:2 pro domácí.
ObrazekSprávná fotbalová exhibice ještě nemohla skončit! Ještě se přece kopaly penalty!
Někteří dali, někteří přestřelili a jeden dokonce kopal šesti nohama - se psem na vodítku.

Prostě sranda a pohoda, která ještě neskončila. ObrazekPředali se památeční poháry, pořídili se společné fotky a hurá do sprchy a na zasloužené pivko. Trochu se popilo, trochu se poklábosilo, děcka poskákali po hřišti a po nafukovacím hradě a už se čekalo až své „fidlátka rozbalí“ kapela Monkey Town. Obrazek

Hráli dobře k poslechu i tanci. 

 No a pak už přišel očekávaný ohňostroj. Krásná podívaná byla po deseti minutách zakončena křikem a potleskem. Nejeden z nás si při tom určitě již asi tradičně vzpomněl na Miloše. Obrazek

Krásný den, bezva akce.
Děkujeme moc sponzorovi, díky všem pořadatelům, díky všem hráčům, aktérům a divákům, kteří přišli.
Třeba zase za rok, ......
 
(Ivas)

Fotografie viz:

Fotogalerie - poháry a turnaje - IMPORT CAR CUP 2008

Fotogalerie-klubové akce - Bolkova 11 - Old boys Lelekovice

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotky z akce

(Mesli, 20. 6. 2008 8:53)

Od včerejška je na světě originální CD s asi 500 fotkama z celé akce. Myslím, že jsou to super fotky -od našich malých špuntů v akci, až po Bolkovku a zábavu s ohňostrojem na závěr. CD včetně potisku a obalu je k mání za 60,-Kč. V případě zájmu o tuto "sběratelskou lahůdku" kontaktujte kohokoliv z našeho fotbalového výboru :-))

pár dalších fotek z akce:-)

(špóna, 19. 6. 2008 19:59)

Mrkněte:

http://fotoalba.cz/alba/spona-fanda/1492466

Re: sobotní akce

(Tišňák, 19. 6. 2008 13:34)

Zdarec! Akce a výkony mně tak dostaly,že jsem po Bručově nejlepším obranném zákroku dne řval - Dobře Lukšo,čili jsem byl víc zažraný do hry než vy...a Rendův druhý gol tomu golmanovi "druholigové královopolské" byl jen třešnička na dortu! Jen tak dál,kvalitní akce,až na ten píchlý hophrad,snad to šlo spravit?!

Sobotní akce

(Honza Henzl, 19. 6. 2008 11:50)

Taky se přidávám k poděkování všem co si to zaslouží za skvěle vymyšlenou, výborně zajištěnou a neméně dobře zrealizovanou akci.
Jsem rád a mile překvapen, že si organizátoři na něco podobného troufnou, že obětují svou energii a volný čas a že nakonec i vše dotáhnou do konce.
Je to výzva do budoucna. Takže přeji všem ať jim tento elán vydrží co nejdéle.
Za sebe děkuji za pozvání do týmu, rád jsem si s Váma znovu zahrál. Jedinou, ale celkem očekávanou kaňkou, byl náš předvedený výkon. Koukat se na to moc nedalo. Asi bychom si příště měli dopředu trochu potrénovat, protože kdyby nepřišel Renda tak nevím jakého soupeře chcete hledat.
K turnaji špuntů mám jenom kladné hodnocení. Kluci nám i sobě připravili hezký zážitek, včetně šťastného penaltového konce. Jirka Hradecký je velkým příslibem tak ať se mu i ostatním novým žákům daří ve vyšší věkové kategorii. Co bude s přípravkou nyní je novou a velkou výzvou pro malé kluky a samozřejmě i trenéry.


Re: Sobotní akce

(Mesli, 19. 6. 2008 8:44)

Děkujeme Vítězslavovi II. za příspěvek, ač tuším, že pisatel je ženského rodu :-)), poznámka o skákacím hradu, ji totiž prozradila... Akce byla super a musím říct, že jsem hrdý na všechny, kdo nám ji pomohli uspořádat. Počínaje skvělým sponzorem a konče posledním člověkem, kterému nebylo líno přijít a pomoci nám akci nachystat. Troufám si tvrdit, že v téhle sestavě jsme schopni zvládnout i větší věci. Fotky z akce bych měl mít už dnes(není jich málo a všichni se tam jistě najdou), video bude do 14 dnů.

Sobotní akce

(Vítězslav II., 18. 6. 2008 15:21)

Sobotní akce se nám moc líbila. Počasí vyšlo, fotbalisti se snažili. Občerstvení bylo moc dobré,
kapela perfektní(ještě bysme pokračovali déle!), ohňostroj krásnej.
Určitě ale nejspokojenější byly všechny děti, které se mohly dostatečně vyřádit na skákacím hradu a určitě by ho uvítaly i do budoucna !! Celý den se nám moc líbil a chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří se na akci podíleli.

Prima sobota

(Vitězslav, 17. 6. 2008 15:19)

Po delší době se v Lelkách zase něco dělo.Ráno chystačka, přípravka, pěkný zápasy se štastným koncem pro Lelky, moc dorý, občerstvení fungovalo skvěle, no a zápas s Bolkama výbornej,vzpoměl jsem si na mladý leta..Hudba dobrá, ohněstroj klasicky Karluv, jeho styl, prostě třída. Abych pořád nechválil, zamyšlení pro pořadatele, možná větší propagace, lidí jsem čekal víc a skupina by mohla hrát aspon do 24hod. Na obci by se to snad jednou do roka domluvit dalo.Jinak ale spokojenost a poděkování všem co se o to postarali a doufám že se brzy zase něco bude konat. LELEKOOOVICE!!!

víkendový program

(špóna, 17. 6. 2008 12:48)

Ciao, musím uznat, že to byl vydařený víkend. Počasí nám přálo, atmosféra se povedla a lidí nakonec taky bylo dost(i když jsme očekávali větší účast). Byla to pohodová sobota... i když jsem vstával po šesté hodině ranní a spát jsem šel kolem půl třetí hodiny ranní.. takže jsem nebyl v nedělu jak se říká ve formě. Prostě tupej jak břeh. Chystání akce a celodenní občerstvování si vybralo svou daň:-) Ale když jsem viděl tu spoustu spokojených lidí, stálo to za to! Chlapi sice poslední špíl, kdy už o nic nešlo, prohráli. Ale to se vzhledem k sobotní "přípravě" asi dalo očekávat.. Nevadí, příští rok je třeba navázat na právě skončenou úspěšnou sezónu a dalšími skvělými výkony si říct o postup. Ultras budou fandit a počítám, že zase něco vymyslíme a překvapíme i sami sebe:-) Takže Lelekovice - tleskám!!! zdarec

Spokojenost

(Správce, 16. 6. 2008 10:46)

Celá akce byla povedená.Už jsem dlouho neviděl tak spokojené trenéry mužstva,které skončilo poslední.Dík patří všem co se na akci podíleli a hlavně sponzorovi, že jsme ji mohli uspořádat.