Jdi na obsah Jdi na menu
 


IMPORT CAR CUP 2009

29. 6. 2009

 ObrazekIMPORT CAR CUP 2009 - turnaj starších přípravek

V sobotu 27.6.2009 pořádal  klub AC Lelekovice fotbalový turnaj starších přípravek IMPORT CAR CUP 2009. Jednalo se o druhý ročník  sponzorského turnaje, kterého se tentokrát zůčastnily týmy FC Kuřim, FC Medlánky, Sokol Strachotín, Sokol Chudčice a domácí AC LelekoviceObrazekHrálo se systémem každý s každým, 2 x 10 minut a o celkovém umístění rozhodly počty bodů a skore v konečné tabulce.

Obrazek

 

 

První zápasy ihned naznačily možnosti jednotlivých družstev a zdálo se, že domácí tým nebude tentokrát v jindy obvyklé roli outsidera. Bylo odehráno 10 utkání. Některá byla jednoznačná, jiná napínavá a dramatická. I přes krátkou hrací dobu padalo poměrně dost branek a tak si přítomní rodiče, diváci a trenéři možná ještě dnes léčí své hlasivky.

Výsledky jednolivých utkání:

Sokol Chudčice - FC Medlánky  0:5 (0:1)

Sokol Strachotín - AC Lelekovice 0:1 (0:1)

FC Kuřim - Sokol Chudčice 10:0 (3:0)

FC Medlánky - Sokol Strachotín 3:3 (3:2)

AC Lelekovice - FC Kuřim 1:0 (1:0)

Sokol Chudčice - Sokol Strachotín 0:7 (0:3)

FC Medlánky - AC Lelekovice 1:1 (0:0)

Sokol Strachotín - FC Kuřim 1:2 (1:1)

AC Lelekovice - Sokol Chudčice 3:0 (2:0)

FC Kuřim - FC Medlánky 1:0 (0:0)

ObrazekCelkově tedy na pátém místě skončil tým Sokola Chudčice, který byl založen jen před pár měsíci a tudíž sbíral cenné zkušenosti a plnil nevděčnou roli nováčka. Čtvrtou příčku obsadil tým Sokola Strachotín, kterému zřejmě nesedla "velikost hřiště", ale který pěkně potrápil všechny soupeře. Na třetím místě se po zásluze umístilo družstvo FC Medlánky, které v posledním rozhodujícím zápase podlehlo těsně FC Kuřimi a právě tomuto týmu přenechalo druhou příčku. První místo zcela nečekaně "urval" domácí tým AC Lelekovice a nutno říct, že po zásluze. Kluci byli opravdu vyjímečně výborní.

Všechna družstva obdržela z rukou sponzora Patrika Hemzala poháry a od René Wagnera medaile. Všichni hráči si domů odnesli ceny - krásné reklamní batůžky naplněné cukrovinkami. Také byl samozřejmě  vyhlášen nejlepší brankař, střelec, hráč a trenér turnaje.

Nejlepší brankař - Dominik Hýsek (FC Kuřim)

Nejlepší střelec - Vojtěch Halma (FC Medlánky)

Nejlepší hráč - Tomáš Životský (Sokol Strachotín)

Nejlepší trenér - Josef Novotný (Sokol Chudčice)

ObrazekObrazekVětšina kluků si v doprovodném programu vyzkoušela zastřílet z paintballových zbraní, jiní si zaskákali na trampolínách a  myslím, že všichni zůčastnění museli být bez ohledu na výsledky turnaje spokojení.

Odpolední část programu zahájilo utkání starších žáků AC Lelekovice proti svým tatínkům, ale i maminkám a trenérům. Přestože žáci odešli těsně poraženi 1:2, pěkně starší generaci potrápili.

Obrazek

 

Další utkání sehrál tým sponzora firmy  IMPORT CAR, s.r.o.  proti "A" týmu Lelekovic a nečekaně muže AC potrápil. Konečný výsledek 1:3 pro AC Lelekovice.

ObrazekSportovní část dne vystřídala kulturní večerní část. K tanci a spíše poslechu hrál DJ Schmid "těžký vály" a o plné žaludky se postaral Franta se svým kolektivem. Fantastický ohňostroj na závěr dne v podání Karla Singera se stal zlatou tečkou celého fotbalového dne a celé sezony.Obrazek

Poděkování patří především hlavnímu sponzorovi formě IMPORT CAR , ale i dalším nejmenovaným osobám, které pro náš klub dělají mnoho. Díky za doprovodný program, za poháry, ceny pro kluky,  díky za celou vydařenou akci.

Veliké díky patří rozhodčímu - Adamu Blažkovi, za náročné a bezchybné rozhodování 12-ti utkání, díky kolektivu u stánků za dobré jídlo a pití, díky konferenciérovi Markovi alias DJ Schmidovi za celodenní a večerní snahu a zpříjemnění pohody.

Samozřejmě poděkování všem co tento turnaj a celou akci organizovali.

 

(Ivas)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mzslim na vas

(KUBA, 6. 7. 2009 18:26)

Zdravim za ocean,skoda, ze jsem se te akce nemohl zucastnit,myslim na Vas a drzim Vam palce do dalsi prace,jste hvezdy,ze jste to tak zorganizovali,musela to byt parada.To ze pripravka vyhrala neni prekvapeni, v leleckach jsou dobri treneri a hlavne vzdy bylidobri hraci,at uz na hristi nebo v hledisti.Ivos to shrnul pekne,akorat mi chybi komentar k zapasu muzu,ale to ma mastarosti asi nekdo jinej.Zdravim krasnou obec u Brna,uzijte si leto a tesim se na vas na vsechny.KUBA Vlasak

spokojenost

(Radim, 1. 7. 2009 13:32)

Zdravím všechny fotbalové nadšence!

V první řadě jsem chtěl poděkovat Ivovi za pěkné shrnutí celé sobotní akce.

Doufám, že se to většině zúčastněným líbilo. Podle nedělních reakcí jako je bolest hlavy, nevolnost a jiné zažívací potíže myslím, že byla akce velmi zdařilá! A jak jsem předeslal, tak „V ALEJI BYLO NABLITO“!!!!!

Také bych chtěl poděkovat všem sponzorům, že nám tuto krásnou akci pomohli zorganizovat.

V neposlední řadě patří poděkování i všem maminkám a tatínkům, že nám celý rok drželi palce i když výsledky moc příznivé mnohdy nebyly!! Proto jsem rád, že se nám povedl krásný závěr sezóny v podobě vítězství našich špuntů v turnaji!
A to zasloužené vítězství!!!!

Je dobře že se v Lelečkách motá kolem fotbalu výborná partička lidí.

Sportu zdar ale fotbalu obzvlášť RaS ultrasVidea ze sobotního turnaje přípravek

(Hudeček, 1. 7. 2009 8:05)

naleznete na www.stream.cz a dále na odkazech:
Lelekovice Turnaj přípravek 27. 6. 2009

Re: díky všem

(Mesli, 30. 6. 2009 14:08)

.... zapomněl jsem poděkovat rodičům - a to si ta parádní parta kolem našich nejmenších fakt zaslouží, i když jejich tlak na výsledky je obrovský :-))

Díky všem....

(Mesli, 30. 6. 2009 14:02)

Děkuji Ivošovi za jeho čas strávený při psaní této reportáže, myslím, že je to moc hezky shrnuté.

Špuntům gratuluji k prvnímu místu, se kterým opravdu nikdo z nás nepočítal, je to pro nás trenéry takové malé pohlazení na duši a dá nám to obrovský impuls do další práce.

Vždyť si vzpomeňte, jak jsme vloni s celou přípravkou vlastně začínali....

Osobně jsem šťastnej, že můžu být součástí tohohle skvělého týmu lidí, počínaje panem správcem, přes šikovné sponzory, natěšené fanoušky, až po sehraný kolektiv "Ferryho fast foodu".

Laťka je fakt nastavená vysoko a tak doufám, že nám ta euforie ještě nějaký ten pátek vydrží a rychle nevyprchá....

Na závěr bych chtěl poděkovat Milošovi Kunzfeldovi, že nám tam nahoře tak nádherně, už druhý rok po sobě, ošéfoval to počasí :-) Ačkoliv v celé republice řádili v sobotu bouřky s přívalovými deštmi, v Lelečkách ani kapka.........

Milo, díky za všechno :-((

Poděkování

(Honza Henzl, 30. 6. 2009 10:23)

Díky všem za krásný den.
V Lelekovicích se kolem fotbalu motá skutečně parádní tým lidí, který umí vymyslet a zorganizovat neskutečnou akci.
Až se bojím, že laťka je nastavena moc vysoko a až v budoucnu může hodně lidem dojít, že to tady a teď není jenom tak samo sebou.
Dík nejen za tento tento den, ale za celou sezónu, patří všem trenérům, sponzorům ale i ostaním členům tohoto týmu.
Gratuluji i špuntům a hlavně jejich trenérům za "historické" vítězství přípravky, které je velkým příslibem do dalšího ligového ročníku a snad dodá všem nové síly.
Přeji všem hezké prázdniny a koncem srpna zase na "place" ahoj.
HeJ

Lelekovice žijí fotbalem:-)

(špóna, 30. 6. 2009 8:48)

..co dodat.. byl to krásnej den, krásnej večer a krušný ráno:-) ale to se stává..

Díky všem

za Ultras: Špóna:-D