Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lelekovice postupují do městského přeboru !!

3. 7. 2008

Na dnešním rozlosování sezony 2008/2009 se definitivně potvrdilo, že si v nadcházejícím ročníku naše "A" mužstvo zahraje městský přebor, tedy zatím nejvyšší soutěž, jakou jsme u nás v novodobé historii klubu hráli.

Po dlouhých jednáních, odvoláních a protestech nám nakonec dal městský fotbalový svaz v Brně za pravdu a poslal nás dle platných regulí, společně s vítězem třetí třídy Slovanem Brno B, o soutěž výše.

Sezonu začínáme v neděli 24. srpna na hřišti Tatranu Starý Lískovec, tedy na půdě týmu, který sestoupil v poslední sezoně z I.B třídy.

První domácí utkání sehrajeme v rámci vloženého 13. kola netradičně ve čtvrtek 28. srpna proti Maloměřicím a hned v neděli 31.8. doma přivítáme béčko Sparty. V městském přeboru bude hrát celkem 14 mužstev.

Máme se tedy společně s našimi skvělými fanoušky na co těšit a věřím, že budeme pokračovat v našich "hlasových výkonech" z jarní části minulé sezony :-))

Žáci začínají sezonu 31. 8. doma proti Slatině a budou hrát letos čtyřkolově ve skupině , kde je pouze šest týmů. Přípravka začíná taktéž poslední srpnový víkend -  v Řečkovicích.

Přesný program podzimních utkání zveřejníme na našich stránkách, hned jak jej obdržíme od svazu, tedy zhruba koncem měsíce července.

Klukům ještě jednou gratulujeme za vybojovaný postup - více takových zpráv v téhle "okurkové sezoně" :-))

 

(Mesli)

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(2. místo, 22. 7. 2008 10:36)

Zase z druhýho místa, to jsou velký haluze:-)))

Jsem doma..:-)

(špóna, 11. 7. 2008 13:26)

ciao, lelekoviceeeeee:-)))) Lepší zprávu jsem si v Chorvatsku nemohl přát (dík Mesli)! Je to skvělý, úžasný, perfektní ...a zasloužený. Příští sezóna ve II třídě, to je super. funkcionářům poklona! Pánové, konečně si nenecháváme srát na hlavu a le jdeme tvrdě za svým. TAK JE TO SPRAVNE, TAK TO MA BYT! Ultras nacvičí sestavy, nakoupí vlajky, trubky, ohně.. už se moc těším.
GRATULACE!!! NÁM VŠEM!
ZDAREC, tribuna tleská a fandí...

Gratulace z Dolních Louček

(MaŠ, 9. 7. 2008 5:50)

hoši, super, zasloužili jste si to .... jste kádři ;)

Silný tým

(Správce, 4. 7. 2008 8:27)

v Lelečkách je silný tým lidí co se motají kolem fotbalu(hráči,výbor,fanoušci,sponzoři).Dobrej tým na práci i zábavu.Makejme a bavme se dál!!!A držme spolu i při neúspěchu.

Klobouk dolů vedení AC Lelekovice

(Orzi, 4. 7. 2008 7:40)

Zdravím všechny fanynky a fonoušky dobré lelekovské kopané! Je to nádhera, že nejpovedenější a hned první sezona v III.třídě skončila postupem! My jsme se snažili celé jaro na trávníku, ale významnou tečku za naším týmovým (haráči, trenéři, fanoušci) úspěchem udělalo naše vedení!!! Díky trenérům, kteří nás výborně připravili na tuto sezónu a pak za nás ještě společně s ostatnímy členy vedení AC Lelekovice bojovali v postupové loterii po konci sezony! My hráči nastoupíme do letní přípravy s velkou motivací a snahou nezklamat naše lidi v Lelekovicích, kteří se baví fotbalem a ukázat všem okolo, jak je těžké u nás vyhrávat a jaký jsme tady v Lelečkách fotbalový národ!!! Díky všem. PS: Doufám, že se náš mančaft moc neoslabí, slyšel sem že o bratry Vlasáky a Vencu Svěrkoše se zajímá Saturn Moskevská oblast, o Komára zase Druholigová Dukla Praha a o dvojici Ingr - Vágner bojuje nováček v řecké soutěži FC Šišos! Doufám, že kluci odolají volání zvučných klubů a zůstanou věrni našim skvělým Lelekovicím! Ve II. třídě zdarec, snad si na nás Špóna u toho moře vzpomene!:-)

Výjezd do Žebětína č. 2 ???

(Mesli, 3. 7. 2008 20:55)

V Žebětíně hrajeme tentokrát v týdnu - ve čtvrtek 11. září. Že bychom zopakovali ten skvělý autokarový "ultras" výjezd, co ty na to Františku ?? :-))

Tak přece jenom postup !

(Mesli, 3. 7. 2008 20:48)

Chtěl bych poděkovat celému výboru, za to, že jsme to nevzdali a rozhodli se, že do tohohle boje s větrnými mlýny na svazu půjdeme! Nechtěli jsme po nikom žádné odpustky, pouze to, co nám patří dle pravidel. Asi největší zásluhu má na tom Jura V., kterej ukázal, že není pouze skvělý trenér,ale i zdatný funkcionář :-) Teď ještě ukázat dobrou formu i na hřišti - Lelečky forever !!