Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové šatny a tenisový kurt

22. 6. 2017

Informace o projektu výstavby nových šaten a tenisového kurtu

​Protože se obcí šíří fámy, že určité osoby prosazují vybudování hospody na hřišti, musíme informovat naši sportovní veřejnost a uvést pravdivá fakta.situacka-k-clanku.jpg

V současné době se zpracovává projekt pro stavební povolení a realizaci stavby a současně probíhá územní řízení na akci: Lelekovice - Rekonstrukce šaten a tenisové kurty ve sportovním areálu na Poňavě.

Jak již název akce napovídá, jde primárně o stavbu nových šaten, sociálních zařízení, sprch, WC, skladových místností, venkovního bufetu a klubovny, ale také a hlavně o stavbu tenisového a multifunkčního hřiště s umělým povrchem. Tedy žádná hospoda. Bufet bude pouze venkovní a bude sloužit pro drobné občerstvení během zápasů, turnajů a sportovně- společenských akcí. Klubovna je koncipována jako výstavní společenská místnost pro funkcionáře a členy klubu.  Žádná restaurace, žádný hostinec. vizualizace-1-ke-clanku.jpg

Projekt výhradně řeší rozšíření sportovních ploch a zlepšení zázemí pro sportování.

Zpracování dvou projektových stupňů a především stavební povolovací legislativa jsou časově velmi náročné. I přes snahu zahájit stavbu na podzim tohoto roku bude zřejmě realizována až na jaře a v létě 2018. Jde o projekt financovaný obcí (veškeré nemovitosti vlastní obec, spolek AC je v nájmu). Snaha je získat na stavbu dotaci.

Trpělivost růže přináší, tak se již teď můžeme alespoň těšit na brzké podstatné zlepšení sportovního prostředí v našem pěkném areálu.

                                                                                                               IB

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář