Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravky - info před sezónou

30. 7. 2018

1) Tréninky starší přípravky, mladší přípravky a předpřípravky budou zahájeny ve středu 29.8.2018 v 17 hodin. Budou probíhat opět každou středu a pátek od 17 hodin.

2) Na konci prázdnin - ve dnech 30.8. až 2.9.2018 (pátek odpoledne až neděle dopoledne) proběhne předsezónní soustředění hráčů mladší a starší přípravky (ročníky 2008-2012) a to na hřišti v Lelekovicích. Zahájeno bude v pátek v 17 hodin (do cca 19 hodin), pokračovat bude v sobotu od 9 hodin do cca 18 hodin a v neděli od 9 do 12 hodin. Chlapci budou mít v sobotu zajištěnu přesnídávku, oběd (restaurace na Poňavě) a svačinu a samozřejmě pitný režim. V sobotu večer bude táborák s posezením dětí, rodičů a trenérů. Cena za soustředění předběžně 300,- Kč. Více informací poskytneme později, resp. budou uvedeny zde na webových stránkách klubu.

3) První soutěžní zápasy začnou venku a to v neděli 9.9.2018 - vše upřesníme a budeme informovat zde na webových stránkách, kde bude uveden celý rozpis podzimních zápasů.

4) Hlavním trenérem mladší přípravky bude nadále Martin Jelínek ( 602 751 207, marjel29@seznam.cz), hlavním trenérem starší přípravky pro nadcházející sezónu bude Ivo Barták (606 713 667, bartaki@volny.cz)

5) Komunikace s rodiči:
- veškeré důležité informace budou uvedeny na webových stránkách - sledujte pravidelně jejich obsah !!!
- v případě nejasností volejte trenérům na telefonní čísla, pište SMS, popř. piště maily (telefon je operativnější)
- žádáme rodiče aby omluvenky ze zápasů trenérům volali, psali formou SMS nebo mailem. Není v silách a možnostech trenérů obvolávat všechny rodiče a ptát se jednotlivě na účast na každý trénink, na každý zápas. Prosím respektujte to !!! Předem děkujeme.

6) Nezaregistrovaní hráči
Pokud Váš chlapec není doposud v klubu a ve fotbalovém svazu registrován (podmínka k nastoupení k soutěžním zápasům), pak prosím pošlete kontaktní email na adresu aclelekovice@volny.cz a obratem obdržíte dotazníky a formuláře k vyplnění. Stačí je vyplnit, oskenovat a zaslat mailem zpět na stejnou adresu. K nim také připojit portrétní fotografii hráče (jako na pas s jednobarevným pozadím) v elektronické podobě (jpeg - postačí z mobilního telefonu). Během 14 dní pak bude hráč zaregistrován v klubu a ve fotbalovém svazu FAČR.

7) Členské příspěvky a příspěvky FAČR
Kdo již zaplatil na jaře roční členské příspěvky a příspěvek FAČR (celkem 1500,- Kč) neplatí do konce roku nic. Nově zaregistrovaní hráči zaplatí za polovinu roku členský příspěvek ve výši 700,- Kč a roční příspěvek FAČR ve výši 100,- Kč. Dohromady tedy 800,- Kč. Platby prosím až po dokončení registrace zasílejte na účet klubu 205783862/0300. Do zprávy pro příjemce uvádějte jméno, příjmení a ročník. Vyjímečně je možné zaplatit hotově na tréninku trenérům či panu Petru Ošmerovi (ekonomovi klubu).

8) Potvrzení účasti na soustředění - viz bod 2).
Prosím rodiče, aby co nejdříve, resp. nejpozději do 19.8.2018, nahlásili účast na soustředění a to nejlépe na tento email.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář