Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roční hodnocení A mužstva očima trenéra

25. 11. 2008
STRUČNÁ FAKTA Z ČINNOSTI FOTBALISTŮ – MUŽŮ AC LELEKOVICE
 
26.ledna 2008 se rozběhlo hlavní přípravné období mužů na jarní část III.tř. městské soutěže a následně i podzimní část II.tř. městského přeboru.
Hráči se poprvé sešli k přípravnému utkání na ulici Janouškova v Brně proti celku Chudčic. Úvod patřil celkem 18 hráčům, scházel pouze D.Š. Okamžitě po utkání bylo jasné, že působení toho času nehráče Lelekovic P.M. v oddíle by nebylo vhodné.
28.2 2008 si přišel vyzkoušet svoje umění v týmu Z.H., který bohužel výkonnostně zaostával a po několika týdnech činnost ukončil.Obrazek
 Tři z hráčů absolvovali přípravu spíše sporadicky a 2 z nich také pak i dále tímto způsobem v oddíle působili. Čtvrtý, D.H. nedocházel téměř vůbec. Lze tedy konstatovat, že přípravu (celkem 31 trénink. Jednotek nebo přát. utkání )dle představ trenérů absolvovalo 13 hráčů, 1 individuálně, 4 nijak.
Slavné vítězné utkání 6.3. se Slovanem Brno B si vyžádalo krutou daň v podobě dvou vážných dlouhodobých zranění. Na druhé straně záhy přibyl na hostování hráč V.A., který si vydobyl pevnou pozici v základní sestavě týmu. Po třetím kole odstoupil z mužstva hráč V.D. Mezisoučet stanoví, že od 22.4. 2008 bylo k dispozici 13 hráčů, z toho 2 brankáři.

Vítězné tažení lelekovského mužstva se zastavilo na hřišti Kohoutovic. Porážka nás sice sesadila ze sedla, nicméně jsme se nevzdali, bojovali dál. Vytrvalost týmu přinesla ovoce v podobě druhého místa v konečné tabulce. Postupová matematika i důsledná činnost funkcionářů oddílu za pomoci dalších dobrovolníků vynesla fotbalisty Lelekovic do fotbalových  výšek – okresního přeboru - kde se již hůře lape po dechu. Nutno dodat, že v Žebětíně se zranil další hráč R.S., který menší zranění nastavil dlouhodobým (min. 1 rok) z civilního života.

ObrazekPrvní díl přípravy na aklimatizaci v prostředí s menším množstvím kyslíku započal po prázdninovém odpočinku 31.7.2008 v podhůří Orlických hor. Vysoké množství přípravných utkání zahuštěných do 4 dnů mělo sloužit jednak k utužení kolektivu, jednak k nastartování fyzické kondice a hlavně pro získání zkušeností pro nehráče základní sestavy. Soupeři i prostředí bylo zcela neznámé, fotbalově jiné, ale  12 hráčů , kteří se soustředění účastnilo bylo žalostně málo.

Před prvním mistr. utkáním proběhlo ještě 7 tr. jednotek vč. přátelských utkání. V této době vykrystalizoval počet lidí. .Z Kuřimi se vrátil M.C., na hostování přišli další 3, z nichž 2 léčili zranění . Z celkového počtu 19 lidí bylo k dispozici 14 z toho 2 brankáři.
Do začátku sezóny se promítly i termíny dovolených. Na utkání bylo k dispozici někdy 11 někdy o málo více hráčů. Mezi tyto hráče musíme započíst i některé, kteří oprášili svoje dorostenecké schopnosti a přišli pomoci, aby doplnili stav do jedenáctky.
Mezitím se zranili vážně další 2 kmenoví  hráči, které nikoliv kontinuálně nahradili hostující, zpočátku zranění hráči.
V pátém mistrovském utkání se nechal rozhodčím vystřídat  a DK odsoudit za nevhodné projevy na 7 soutěžních utkání / do konce podzimní části sezony/ brankář.  Důsledky nejen tohoto jevu se  zákonitě musely a také projevily na výsledcích.
Mezitím se učinily pokusy na rozšíření hráčského kádru o mladého a hlavně dostupného brankáře, o hostování dalšího hráče, který mužstvu výrazně hráčsky pomohl, ale dále se již projevil nevhodně a jeho setrvání u mužstva bylo zcela nemožné. Získání hráče z vyšších sfér, byť na krátkou dobu, bylo trnem v oku plačícím hráčům a záhy nato bolest a žal s nimi sdílejícímu vedení klubu. Přínosem se stal příchod nového brankáře, který především svým přístupem k tréninku a utkání by mohl být vzorem více jak polovině hráčského kádru.
ObrazekDalší mezisoučet praví,že hráči (zdaleka ne všichni) měli absolvovat dalších 29 tréninkových jednotek mezi utkáními.
I přes všechna úskalí, a výsledky ve 2.tř.  nelze tento rok považovat za tragický. Ba právě naopak. Vykopala se 2.třída, oddělilo se zrno od plev, nastavil se mechanizmus, který bude určovat směr.
Každý si může jednoduše spočítat kolik času investovali nebo měli investovat do kopané v Lelekovicích hráči, trenéři, částečně lze odhadnout usilí funkcionářů. (Nezmiňuji se vůbec o mládeži).
Považuji tento rok za vůbec nejúspěšnější v mužské kopané oddílu a přeji hráčům, členům výboru, trenérům i celé obci. co nejvíce takto úspěšných let nejlépe ta hned navazujících.

ObrazekZvláštní poděkování patří fanouškům, pro které se fotbalové divadlo hraje a bez jejichž podpory je zábava na hřišti poloviční a po utkání ničím nenaplněná.

(J.V.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What you penury to be informed apropos ear-splitting blood oppression

(AMumpthutt, 8. 10. 2018 3:27)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-produit-naturel/

Your Inspiration To Blood Urgency Numbers

(Aisoriefaize, 26. 7. 2018 23:22)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-en-suisse-pas-cher/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertscaph, 4. 6. 2018 2:09)

The prostate gland is an essential portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of types of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections via the rest in the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some in the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations per week will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to take to ensure a normal prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must go for prostate examination at least one time annually.

Omluva

(Vitězslav, 1. 12. 2008 7:21)

Omlouvám se Ivošovi i všem funkcionářum, jen jsem chtěl říct že i stánek s obsluhou si zaslouží poděkováni. Samozřejmě chodíme hlavně na fotbal.. ale taková klobáska..? Stím uzenářstvím to není špatnej nápad, určitě bys byl rychlejší než ten špejlík.

Tak dík Víťo !

(Ivas, 28. 11. 2008 7:58)

Pokud tedy podle Tebe lidi nechodí za fotbalem, tak to je pro nás funkcionáře moc hezké poděkování. Příští rok si místo trénování a všeho dění kolem fotbalu otevřu na náměstí uzenářství:-)

Nejistá sezona

(Vítězslav, 27. 11. 2008 15:15)

Já myslím že špona to zhodnotil za nás za všechny. Poděkování patří samozřejmě trenérum i funkcionářum. Věřím že hráči přes zimu potrénují, nemocní se uzdravý a začnou chodit ti co nechodili. Tribuna S bude samozřejmě plná. Výbornej svařáček, klobásky.. stejně si myslím, že hodně lidí tam chodí na klobásku a ne za fotbalem, Frantik by o tom mohl vyprávět kolik lidi si je bere dom, ale i to k fandění patří, takže: CELA TRIBUNA FANDI S NAMI!!!

Trenéři

(Ivas, 25. 11. 2008 15:10)

Poděkování trenérům A mužstva za nelehkou práci v uplynulém kalendářním roce, za trpělivost a obětavost. Doufám, že Jirka a Dušan budou s chlapama neúnavně makat dál a to nejen na jaře.

oprava

(špóna, 25. 11. 2008 14:04)

....za pomoci R.L. :-)))

zhodnocení

(špóna, 25. 11. 2008 14:03)

Já myslím, že J.V. zhodnotil objektivně uplynulé dvě půlsezóny. Na jaře nás všechny čeká tuhý boj o záchranu, ale když se hecnem jak na hřišťu , tak u stánku - nebojím se ničeho! V sestavě kdy L.V. u pípy na milimetry přesně rozdává škopky přímo pod ruku a F.M. s klobáskama střílí přímo do huby a M.Š. s trubkou neúnavně za pomoci R.K., M.P., Z.H.,V.O. a V.O.st., fandí, tak to uválčíme! Zdravím I.B. a P.(O.)O. a vůbec celý AC:-)

U.L.T.R.A.S.

Už se těším na Jaro..