Jdi na obsah Jdi na menu
 


Treninkový kemp dorostenců

23. 8. 2010

Hlavní letní treninkové období dorostenců  končí a týden před zahájením soutěže bylo již tradičně ukončeno soustředěním - víkendovým treninkovým kempem.  Zatím co muži "válí" v přátelácích a kluci a lidé kolem přípravky ještě užívají volna, tým dorostenců s jejich trenérem trénují a trénují. Snad to přinese nějaký ten úspěch.

Obrazek

Z osmnáctičlenného širšího kádru se pár kluků omluvilo a to z důvodů dovolených a prázdnin, pár si jich i přes víkend přivydělávalo na brigádě a někteří měli jiné povinnosti v jiném oddílu (v neděli se alespoň podívat mohli !). Takže v sobotu kemp odmakalo 10 a v neděli 11 borců - Bielik J., Stejskal, Pliska, Čurda T., Čurda L., Fišer, Dvořák, Bervetsky, Hradecký J., Hádek J. a Gladiš.Obrazek

Dvoudenní víkendové soustředění bylo ve znamení horka. Teploty šplhající ke třicítce daly klukům ale i trenérovi dost zabrat. Mnozí jsme si  odnesli nejen pár opálených tváří, či spálených nosů, ale i pár puchýřů na nohách.

Oba dva dny byly rozděleny na čtyři treninkové jednotky po cca 80 minutách. Začínalo se vždy ráno v 9 hod. končilo pak kolem 17 hod. Dopolední část, kdy slunce tolik ještě nepeklo, byla spíš o treninku rychlosti a obratnostt jednotlivců, odpoledne pak spíš probíhal nácvik střelby, kombinací, standardních situací a herních cvičení.

ObrazekDůležitý pitný režim byl snad každých 20 minut, přesnídávky a svačiny se nesli  v duchu doplnění cukrů, tedy pojídání oplatků a Tatranek. Tradiční oběd  "Na Poňavě" si kluci pochvalovali. Sobotní svíčková ve všech jen "zahučela", nedělní řízek se salátem už mladí muži tolik nezvládali. Velká Kofola, půldruhé hodinky odpočinku a elán do fotbalu byl najednou pryč. Těžko se kluci zase dostávali do rytmu, ale po pár minutách zase neúnavně běhali.   Obrazek

Nedělní zápas o zbytek Delis a Tatranek kluky naprosto vyšťavil. Skore mezi žlutými a barevnými se neustále přelévalo, nakonec díky mohutnému finiši zvítězili barevní.

 

ObrazekNikdo se nezranil, nikdo netrpěl hladem ani žízní, něco se kluci zase přiučili a hlavně dostali zase trošku do těla. Takže závěr - zadařilo se a kéž by se dařilo stále.

(Ivas)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

makali..

(Radim, 27. 8. 2010 14:18)

Šli jsem několikrát kolem hřiště vyvětrat sebe a hlavně malou Dominiku a vše jsme bedlivě sledovali.
Ve velkém vedru kluci makali jak vzteklí.
Takže chvála klukům a hlavně trenérovi.Není to žádná prča, dovádět s takovejma vlčákama..
SRaD. ultras.

ať to šlape!

(špóna, 23. 8. 2010 12:27)

Držím pěsti,ať to klukůmjde a hlavně ať je to baví jako nás ve fanóškovským sektoru:-) Jestli nám budou dělat radost jako chlapi loni....tak nám bude bývat v pondělí v hokně ještě hůř - než obvykle ;-)

Lele olééé

uLtras fandijó