Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj starších přípravek 18.6.2016

19. 6. 2016

VII. ročník memoriálu Miloše Kunzfelda - turnaj starších přípravek

V sobotu 18.6.2016 pořádalo AC Lelekovice na svém travnatém hřišti VII. ročník Memoriálu Miloše Kunzfelda - turnaj starších přípravek.  100_6136.jpgTurnaje se zúčastnily pouze 4  týmy: SK Moravské Knínice, Sokol Žabčice, AC Lelekovice "A" a AC Lelekovice "B".  V tradičním termínu po ukončení soutěží a před prázdninami se v širokém okolí pořádá nespočet podobných turnajů a desítky našich pozvánek byly odmítnuty.  

100_6143.jpgKaždý tým však sehrál pět utkání a kluci si fotbalu užili opravdu dost. Počasí bylo tradičně náramné, to pravé fotbalové. 100_6173.jpgBorci ze všech týmů předváděli pěkné výkony, zajímavé okamžiky, bojovnost a nasazení.

Po základní části systému každý s každým se odehrála dvě semifinále. O postupujícím finalistovi se mezi  týmy Žabčic a Lelekovic A rozhodlo až na pokutové kopy. Drama přineslo radost  žabčickému Sokolu . Ve finále však týmu SK Moravské Knínice na pokutové kopy podlehlo. 

100_6322.jpgKonečné umístění:

1. SK Moravské Knínice

2. Sokol Žabčice

3. AC Lelekovice "A"

4. AC Lelekovice "B"

Nejlepším brankařem byl vyhlášen domácí Radek Vlk , nejlepším střelcem se stal hráč SK Moravské Knínice a nejlepším hráčem borec z Žabčic.

Díky všem, kteří pomohli turnaj zorganizovat, díky účastníkům, trenérům a rodičům, díky rozhodčímu.

 

Přátelský zápas  mladších žáků  proti rodičům a trenérům

Přátelské utkání sehrané na 2 x 35 minut skončilo spravedlivou remízou 7:7 a penaltový rozstřel vítěze záměrně neurčil. Šlo o fotbalovou zábavu pro děti i dospělé a to jak mužského, tak ženského pohlaví. Maminky a holky si zkusily, že trefit míč není tak jednoduché. Kluci zase, že odtlačit taťky a trenéry od balonu je nemožné. Byla to sranda a pohoda.100_6332.jpg

Závěr fotbalového dne patřil  přátelskému posezení u dobrého piva a jídla. 

Bylo to fajn, těšme se zase za rok.
 

(Ivas)

 

Více foto v adresáři fotoalbum /Poháry, turnaje /Memoriál MMK 2016.


Na závěr: Turnaj měl velmi vysoký rozpočet. Vítěz si odvezl "dva melouny". :-)        100_6176.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Milan, 20. 6. 2016 10:48)

Ahoj všichni, kteří jste se zasloužili o turnaj. Chtěl bych Vám všem moc poděkovat jak za sebe, tak za kluky. Myslím, že celá akce byla moc fajn a všichni jsme si to hezky užili, od rána až do večera :-). Ještě jednou díky.
Milan