Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vedení AC Lelekovice zhodnotilo podzim

18. 11. 2008

V neděli 16.11.2008 se sešel výkonný výbor s "elitou" fanoušků fotbalového oddílu AC Lelekovice na svém mimořádném výjezdním zasedání ve vinném sklepě v Rakvicích.

ObrazekNa programu bylo především zhodnocení uplynulé první podzimní části soutěžního ročníku, ale také a především zhodnocení kvality vína hostitele.

V úvodu po prvních sklenkách se ujal slova náš pan "Správce" a nastínil potřebu "spravit" náš "A" tým. 

 

Tým snů - AC Lelekovice podle Zdenka Hradeckého - viz fotogalerie Rakvice - sklep - zakončení podzimu 2008

Obrazek

ObrazekPotom se začali postupně hodnotit  jednotlivé družstva, hráči, trenéři, funkcionáři, fanoušci, kluby 1. FC Brno, a Kometa Brno. 

Na řadu přišli i lelekovické obecní figurky a hospodští "štamgasti", zastupitelé, Sokoli, hasiči a další činovníci. 

Zavzpomínalo se na časy dávné i nedávno minulé. Zejména monology a vyprávění pana Obruči budou navždy zapsány do oddílové kroniky.

Nakonec se zhodnotili "znehodnocení" jedinci a jelo se domů.

(Ivas)

 

Náhledy fotografií ze složky Rakvice-sklep-zakončení podzimu 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odvážný mladý básník

(Správce, 25. 11. 2008 10:35)

Konečně jeden odvážný! To čučím a pak že svět přichází o básníky!Palec nahoru pro Vagína!

Reakce na tým snů

(Vagín, 24. 11. 2008 2:45)

Borci z áčka strach nemají, jen přijďtě, staříci, vždy Vám to fotbalově nandají! V brance zůstane Ivo, pan Potůček ať raděj pije pivo. :-) Kraj obrany obstará jako obyvkle Lukin a Iči, každý útok soupeře vždy zničí! Ve středu tam cpete slavného myslitele Šmída, ale proti němu je druhej nejlepší střelec v soutěži městský přebor 2. třída! Váš střed je teda pěkná bída! :-) A teď pozor, je tu naše útočná síla! Obručovic Víťa a Martin Procházka? Tak to jste přehnali, hezká nadsázka!
V každém případě děkujem pánům z Rakvic za snahu, ještě není pravý čas na změnu!

Tým snů

(Správce, 20. 11. 2008 6:11)

Podle nereakcí "zvenčí" jsou naše stránky zřejmě nečtené,nebo se borci z áčka začali třást o fleky,neboť možní náhradníci jsou třída.tak pánové co vy na to?

Toš na zdraví..

(Radim, 19. 11. 2008 13:26)

Zdarec palec..!!Jsem rád že jsem se mohl zúčastnit této taškařice!Počínaje cestou českým TGV(rychlost a pohodlí)přes báseň,kterou pan správce doufám nemyslel vážně,(všichni by nás přejeli jak zamrzlej rybník),tak přes krásné historky které vháněli i slzy do očí!!Kluci díky za organizaci a doufám že něco podobnýho zopákneme i v budoucnu?!Rad.

sklepová sezóna

(špóna, 19. 11. 2008 10:39)

HO HÓÓÓóó, nejenom, že jsem jel snad po sto letech vlakem, ale navíc jsem se ještě perfektně pobavil s fajn lidma, kterým není lelekovické fus úplně šumák! Jak píše Mésli, u historek "Kemy" Obručovýho jsem myslel, že se poseru smíchy.. (jakože: "některém babám, ujelo už aji nádraží..":-)
Výborně jsme ten podzim zhodnotili, slolidně jsme se picli a s dobrou náladou a novými nápady jsme tu neslanou nemastnou sezónu uzavřeli! Takže Páni fotbalisti, jestli se lelekovice umí takhle bavit, tak jim půjde i ten fotbal! Do jara přeju za Ultras hodně úspěchů a hafo gólů do sítě sópeřům!! Lele Olé, tribuně klid a ultras kvete na jaře, zdarec!

Fotky ze sklepa

(Mesli, 18. 11. 2008 20:20)

Přidal jsem do přiložené fotogalerie pár fotek z neděle. Byl to fajn večer a dík patří hlavně Frantovi, který to dokázal zorganizovat. Jeho kamarád sklepmistr Vašek se o nás vzorně staral, víno bylo výborný a při historkách Víťi seniora jsme zjistili, že Vladimír Menšík ještě žije :-)) Fotbalová sezona je tedy letos definitivně u konce, ale já věřím, že nás počasí nenechá ve štychu a brzy se zase všichni sejdeme na kluzišti v našem areálu při nějaké další povedené akci !!