Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledek utkání 8.11.2015

9. 11. 2015

Neděle 8. 11. 2015 14:00

Lelekovice - Bosonohy B 4:1 (2:0)

Branky: 11. Vlasák Jakub, 34. Procházka Filip, 55. Hanzlíček Alois, 88. Lukšo Marek - 81. Kincl Bohumil

Rozhodčí: Kittlerová Karolína - Suchar Zdeněk, Psota Tomáš.

Konec dobrý, všechno dobré. Tímto důležitým a zaslouženým vítězstvím jsme poskočili na 10. místo tabulky, kde přezimujeme. Po posledním nevydařeném zápase jsme se zvedli a v bojovném zápase dokázali oslavou unaveným Bosonohám vstřelit 4 branky. Nutno podotknout, že jsme měli také hodně štěstí, protože několikrát zazvonila tyčka Oskarovi branky. A protože "do očí bijící" pomoc všech tří rozhodčích hostům nebyla nic platná, zůstali všechny body doma a náš tým si může vydechnout. V zimní přestávce je rozhodně na čem pracovat. 

Ivas

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lele oleee

(Kuba, 9. 11. 2015 15:09)

Zdar fans, uff to jsem rád, že jsem to udřeli, štěstí stálo při nás a odkopali 3 body...byla to těžká půlsezóna....chtěl bych poděkovat Oskarovi, že si prodloužil kariéru, ale ten chlapec nikdy nemůže vědět, kdy bude zase povolán, takže Oskare, jen tak kopačky na hřebík neodkládej.
Dále Okecovi a Pavlovi Sádlíkovi, že i přes "konec k 30.6.2015" nás nenechali v době krize na holičkách a přišli nám pomoct. Lukášovi Ingrovi, že dojel nám pomoct v Jundrově, prostě jde vidět chlapci, že to lelekovský srdíčko tam je...u někoho větší, u někoho menší, ale je. Samozřejmě bych chtěl poděkovat i Vám fanouškům, že jste nám nadále drželi pěsti a podporovali jste nás i na venkovních zápasech.
Přes zimu pohledáme golmana, naběháme jak Rocky a v dubnu to zase roztočíme a snad s mnohem větším bodovým ziskem.
Takže díky a v roce 2016 LELE OLEEEE