Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky utkání 18.10.2015

19. 10. 2015

Neděle 18.10.2015  Sportovní areál Miloše Kunzfelda

Starší přípravka

Lelekovice - Start B 2:1 (2:0)

Branky: 2. Klusoň Adam, 24. Klusoň Adam - 47. Kolář Vojtěch

Díky nepřízni počasí jsme týden neviděli míč, ale na hřišti to nebylo téměř vidět. Kluci navázali na výkon ze Svratky a od začátku se hrálo většinou na soupeřově půlce. Z množství šancí jsme však proměnili jen dvě, úspěch slavila v obou případech Adamova důraznost. Čisté konto Ríšovi, který nás opět v rozhodujících chvílích podržel, pokazil až závěrečný tlak hostů a gól ze skrumáže před naší brankou. Vítězství jsme si už ale nenechali vzít a třetí výhrou v řadě jsme si pojistili páté místo v tabulce. Klukům roste zdravě sebevědomí a začínají hrát prima fotbal. Pokud bych měl dnes někoho speciálně pochválit, tak určitě Mirka. Na svůj věk z něj roste důrazný stoper, přes kterého jen těžko někdo projde :-)

                                                       

Mladší žáci

Lelekovice - Sparta C 1:10 (0:5)

Branky: 52. Skoumal Radim - 3. Vaculín Filip, 4. Klučka Petr, 8. Hamrle Lukáš, 16. Voštera Tadeáš, 21. Sláma Jakub, 37. Mendel Alex, 44. Pšeja Samuel, 48. Sommernitz Jaroslav, 59. Jeniš Dominik, 60. Voštera Tadeáš

Hostům ze Sparty (ročník 2005) naši kluci logicky nestačili. Obrovský rozdíl ve všech činnostech, ve fyzické připravenosti, rychlosti, obratnosti se promítl v celkovém výsledku. 

(Ivas)

 

Muži

Lelekovice - St. Lískovec 1:2 (1:1)

Branky: 1. Sedláček Petr - 38. Lagron Jan, 72. Lagron Jan

Rozhodčí: Rodina Robert - Lidmila Patrik

Zbytečná prohra. Hned v první minutě se Lelekovice ujali vedení po individuální akci a pěkné umístěné střele Petra Sedláčka. Hra první půle byla celkem vyrovnaná. Hosté hrozili důraznými a rychlými brejky a před přestávkou srovnali skóre. Do druhé půlky vlétli domácí s jasným cílem zvítězit. Měli územní převahu a branka byla na spadnutí. Míč se však zavlnil v síti opačné a to po ojedinělém brejku a chybě domácí obrany. Lelekovice znervózněli, přišlo pár strkanic, hra se rozkouskovala a hosté v poklidu dohráli. Utrpěli tak vítězství. Tým od Ponávky je tak zbytečně zase bez bodů. Velmi mrzí zranění Orziho st.. Snad se brzy dá do pořádku.

(Ivas)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

škoda

(kuba, 19. 10. 2015 15:57)

zdar fans, Ivoš to napsal hezky,ale já budu trochu kritičtější. Klobouk dolů před Lískovcem, mladí běhaví borci, kde hrál celej tým aktivně, defenzíva podporovala ofenzívu...myslím, že asi nejlepší tým za celej podzim, s kterým jsem se potkali.
Já sám jsem měl dvě velké šance, které jsem měl proměnit, jak říká Orzi, je ti 30, tak se podle toho zachovej na hřišti...hold nepadlo to tam, takže to beru hodně na sebe. Na druhou stranu jsme to oddřeli, za to borcům díky.
Orzi se dá snad dokupy a domácí špíly ještě dohraje...bodů moc není, ale nehážem flintu do hoven a bojujem.
ZA 14 dní zdar a snad s dobrým koncem.