Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky utkání 2. - 3.6.

1. 6. 2012

Mladší přípravka : sobota 2.6. 

Bystrc - AC Lelekovice 11:0 (5:0)

 

Naše sestava:

Marek – Honza O., Ladik, Dan G. - Saša, Didi, Mates, Dan J. – Matěj, Štěpán

Rozlučka se sezónou se konala v sobotu dopoledne v Bystrci. Nás čekal vítěz celé soutěže, tým z Bystrce. Tento tým jsme sice na konci podzimu porazili, ale to jsme hráli v „trošku“ jiné sestavě, než na jaře.

Dvouciferný výsledek 11 : 0 úplně nevystihuje dění na hřišti. Celé utkání se hrálo téměř výhradně na naší polovině a soupeř si vytvořil snad 40 větších a ještě větších šancí. Snad pětkrát nás zachránila branková konstrukce a snad 20 krát se vytáhl výborný Marek v brance. Ze všech hráčů na hřišti byl u balónu s přehledem nejčastěji. Nebýt Marka, byla by nakládačka určitě nejmíň dvojnásobná.

I obrana zahrála vcelku dobře, celý zápas se na ni valil útok za útokem a kluci se rvali po celý zápas a Markovi mnohokrát pomohli.

Dopředu jsme ale nevymysleli vůbec nic. Každý náš výkop od branky byl snadnou kořistí soupeře a balón se velmi rychle vracel do ohně před naši branku.

Chuť si, ale kluci zpravili hned po zápase. Všudybyl Oskar totiž všem koupil ledňáka.

Tento zápas udělal tečku za prvním soutěžním ročníkem. Nyní nás už čeká hned tuto středu přátelák doma v Lelekovicích v 17.00 s Lipůvkou (sraz na hřišti nejpozději v 16.45), pak pár tréninků a za 14 dní v sobotu celodenní domácí turnaj.

(Honza)

 

Muži: neděle 3.6.

AC Lelekovice - Bílovice 4:1 (2:0), branky: Zeman Radek 2, Vlasák Jakub, Klouda Filip

 Toť výsledek předposledního utkání sezóny 2011 – 2012 , ve kterém se někteří hráči domácího týmu představili již naposled.. Utkání mohlo mít  přátelský charakter, ale soupeř byl jiného mínění. Docela by mne zajímalo s kým hrají Bílovice přátelská utkání před zahájením sezóny……. Ani tato okolnost nic nemění na skutečnosti, že náš tým se přizpůsobil pomalé a vyčkávací hře soupeře, na jeho provokace fauly si našel nejméně vhodnou zbraň v podobě rozptylujícího kecání. Hra nestála za podívanou do 18min., kdy po perfektně zahraném rohovém kopu M.Pavlíkem, hlavou přesně trefil A.Vlasák. O 3min. později se mohl zapsat do střelecké tabulky Sojka, netrefil s ze 16m mezi tyče. V 35min. skvěle z dálky cca 30m vypálil Ambrož, jehož střelu po zemi vytěsnil brankář Bílovic. Z následně kopaných rohů se 2 x ocitl sám před gólmanem spalovač Zeman. Odraženého míče se zmocnil A.Vlasák a po jeho průniku už snad ani branku minout nešlo- napotřetí to Zeman dokázal .

Zklamání přinesl druhý poločas. hrozná hra z naší strany a navíc gól v naší síti v 46min. kdy zničehonic se bílovický střelec ocitl asi 12m od brány a měl čas napřáhnout k nemastné neslané střele, po které se náš gólman jen otáčel a dobíhal ji – asi by se zašpinil …..kdyby skočil. Kvalitu utkání povznesla  až trefa Kloudy v 75 min. Po přesně zahraném přímém kopu M.Pavlíkem asi 10 m od rohového praporku ve skluzu Klouda zavěsil. Mezitím proběhla 2 střídání na naší straně, Ingr nahradil Procházku v 62 min. a v min. 69 J.Vlasák Sojku. V 72 min. spálil gólovou – hádejte kdo? V 84 min. se konečně mohl zapsat po delší odmlce do tabulky střelců Hakl. Po krásné nahrávce běžel sám na brankáře, který jeho pokus o přehození zlikvidoval. V 88min. Ingr obral o balón hráče soupeře a jeho pěkný centr zužitkoval hlavičkou Hakl, ale míč těsně před čárou kamarádsky doklepl do sítě Zeman.
Mezitím se jiskřilo od 85 min. Zastavení našeho štírka M.Pavlíka hokejovým způsobem neunesl jeho bratr, který chtěl neuváženě Martina  pomstít. Fauly tohoto charakteru , kdy protihráč zůstane klečet s vyraženým dechem, a nyní už mohu říci s pouze naraženými žebry, nepřispívá k propagaci fotbalu vůbec. Takže ČK pro našeho hráče a ŽK pro hráče hostí. Další náš hráč má po zákroku soupeře pouze naražený kotník (je tedy vyloučena zlomenina), ale jaká je pravděpodobnost, že nastoupí v následujícím utkání těžko odhadovat. Na závěr nechci hodnotit rozhodčí, ale pomezní stanuli o třídu výše než hlavní a jeho lepší výkon mohl zabránit oběma týmům v oslabení v následujících kolech.
 
Jak nastupovali: Cimbálník- A.Vlasák Klouda Ambrož,Hovhannisjan- Sojka, M.Pavlík, Zeman,O.Pavlík -Procházka, Hakl
Střídali : J.Vlasák Sojku, Ingr Procházku, J.Vlasák Sojku, Adday Hovhannisjana,
                                                                                                                                             (jv)
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář