Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky utkání 21. a 22.10.2017

23. 10. 2017

Sobota 21. 10. 2017 13:30                       Starší žáci

 

Neděle 22. 10. 2017 10:00                       Mladší přípravka

 

Neděle 22. 10. 2017 12:00                        Mladší žáci    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jedeme dál

(Orsi st., 25. 10. 2017 10:49)

Zdravím všechny fanynky a fanoušky dobré lelekovské kopané. Pomaličku se blíží konec podzimní sezony a pohled na tabulky všech mančaftů, kteří náš klub reprezentují v různých věkových kategoriích, je fakt nádherný. Gratuluji a přeji všem mladým nadějím v AC a jejich trenérům hodně chuti a sil do dalších bojů. Hlavně ať je fotbal u nás baví a dělá jim radost!
Po dlouhé době strádání a trápení se daří i mužům. Přišli noví a hlavně MLADÍ kluci, kteří do týmu ihned zapadli a vystužili naši sestavu. Po dlouhé době, kdy jsme nebyli schopní dotáhnout žádný přestup kvalitního hráče a pomoct tak přetížené kostře týmu, která se poslední roky výsledkově i herně trápila, přišlo vysvobození. Noví kluci se stali opravdovými posilami a nám starším borcům dodali opět motivaci a radost z fotbalu. Krásně to bylo vidět v utkání na Startu. Byl jsem pyšnej na náš mančaft, když jsme ustáli v první půli rozpaky z velkého hřiště a postupně se dostávali do hry. Utahaní hráči z e základní sestavy dokázali ještě obrátit skóre na 2:1 a po té se sestava vystřídala. Místo toho, aby nastalo oslabení týmu, jak to na této úrovni bývá, nově příchozí hráči naprosto zlikvidovali a dorazili soupeře! Obrana stále spolehlivě držela výsledek a po pár přesně mířených pasech od záložníků ztrestali útočníci vše, co jim přišlo na kopačky a odváželi jsme si krásný výsledek. Je to super, když máme tak široký tým a můžeme se spolehnout na každého v něm! Najednou si můžeme dovolit být zranění! A vidíte i velmi mladý tým, který vybojoval důležitou domácí výše zmíněnou výhru nad nepříjemnými Bosonohami je v této soutěži konkurence schopný. Ustál velmi težkou zkoušku, když soupeř z pohodového vedení 2:0 srovnal na 2:2 a přesto se podařilo nakonec vyválčit 3 body. To je hodně v pořádku, ne? To jsou podle mě pro náš fotbal senzační zprávy do budoucna!
Nepřeji lelekovickému fotbalu nic jiného, než to, aby to takto zůstalo co možná nejdéle. K tomu je potřeba zajistit co možná nejlepší tréninkové zázemí pro jednotlivé týmy, aby se mohlo kvalitně trénovat a nově příchozí hráče motivovalo hrát za AC. Zkuzme se obecně v klubu ještě více semknout, komunikovat a zastupovat se na jednotlivých postech, když bude potřeba. Jak se zaškrtává dole pod článekem - nejsme roboti :-), musíme si pomáhat. Hlavně ať se takto daří dál a je v klubu optimistická atmosféra a dobrá nálada.
Já za sebe můžu říct, že mě zase fotbal baví!
Díky všem co pro klub děláte!
Jedeme dál.
O.

Mladší přípravka vítězství

(Baža, 24. 10. 2017 22:25)

Kluci konečně vyhráli.
Chtěl bych touto cestou moc poděkovat Martinovi a Pavlovi, kteří se starají o naše kluky.
Jsem si jistý, že na jaře těch vítězství bude víc!
Díky!

VYBOJOVALY 3 BODY

(Mikeš , 23. 10. 2017 23:36)

Ahoj. Možná jsem jediný, ale nadpis článku mně trošicku zamrzel. Na utkání jsem nebyl , bohužel mě to teď vůbec nevychází , ale vždy když dopiskám , dívám se na výsledky , sestavu a fotbalem A týmu žiju . To, že jsme hráli proti posledním bosonoham a měli jsme je vzhledem k tomu , že jsme 3 body od druhého místa a celkově jich máme 21 ( což po podzimu, ktery ješte nekončí v lelekovicich dlouho nepamatuji ) porazit je jasné. Na druhou stranu je potřeba si říct pár věcí na obranu toho nadpisu že jsme UTRPĚLI vítězství!! Už před zápasem, bylo jasné že nebudu v nominaci já a orzi st , takže jediní dva tricatnici v týmu byli kuba vlasák a peta hakl . TI se oba v průběhu poločasu zranili. To znamená , že věkový průměr týmu byl okolo 22 let. Což je zhlediska budoucnosti lelekovske kopane , podle mě skvělá zpráva. Je pak jasné , že když na nás soupeř v druhém poločase vlitne , tak i z nedostatku zkušeností a síly ( 50 kilovej borec 100 kg borce nepretlaci) tým obdržené branky rozhodí a už to jede. Druhá věc je, že je potřeba ctít i sílu soupeře.. bosonožsky a tym hrál v sobotu a proto jej posílili i hráči z a týmu jako drabek, bělohlávek , cihlář atd.. třetí věc je ta , že já si nesmírně cením toho, že ikdyz to fotbalové nešlo kluci se na to nevykaslali a dokázali vyhrát. To dříve také nebývalo!! a konecne a naposledy . Když se někdo podívá na tabulku lelekovic doma a venku zjisti že zatím co venku jsme nejlepší tým soutěže a hrajeme krásné zápasy : medlanky , slovan, start... doma jsme na úplně jiném místě a to je také otom, že máme typologicky hráče na rychlý kombinacni fotbal a to doma prostě a jednoduše hrát nejde. Ikdyz samozrejme všichni ten náš stadion máme nejradši na světě, je to spíš plac pro bojovnej mancaft a těch typologickych dvoumetrovych slachacu moc hold nemáme no. Takže borci já su šťastný za 3 VYBOJOVANY body a vsem hracum A tymu připomínám 11.11 je brigata. Sportovní ředitel:-)