Neděle 27. 8. 2017 12:00                            Mladší žáci

Branka domácích: Vlk Lukáš

Neděle 27. 8. 2017 14:00                             Starší žáci

Branky domácích: Poláček Tomáš, Písařík Kryštof (oba Adamov)

Velmi ospalý, rozpačitý a bojácný úvod zápasu ze strany domácích rozhodl o výsledku utkání. Nerozehranost byla příčinou poločasového čtyřbrankového přídělu. Po změně stran však byl společný tým Lelekovic a Adamova tím, kdo tahal za delší nitky. Rozehrál se a dal dvě branky. Na vítězství to nestačilo, ale výkon druhé půle byl příslibem do dalších zápasů.

Neděle 27. 8. 2017 16:30                                  Muži

Branka domácích:  Tichý Marek

Na Poňavě bylo k vidění další velmi kvalitní utkání. Rozhodl "ušmudlaný " gól. Vítězství si však domácí zasloužili. Po celou dobu zápasu byli lepší a nebezpečnější. Spousta šancí zůstala nevyužita a svými skvělými zákroky hosty často podržel jejich výborný brankař. Však mu také domácí fanoušci po ukončení zápasu zatleskali. Pěkná tečka pěkného zápasu.