Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky utkání 31.10. a 1.11.2015

2. 11. 2015

Upozornění !!!

Přestože fotbalový svaz FAČR rozhodl celorepublikově neuvádět na svých webech výsledky a tabulky ze soutěží úrovně přípravek a mladších žáků, budeme nadále na našich stránkách o výsledcích a střelcích naší mládeže informovat. Na rozdíl od funkcionářů svazu si myslíme, že si to hráči, jejich rodiče a fanoušci zaslouží, vede to k větší soutěživosti a hlavně nechceme nikomu upírat právo na informace.

 

Sobota 31.10.                  Starší přípravka

Líšeň - AC Lelekovice   5:1 (4:1)

branka hostů: Tkáč Vladimír

Každá serie jednou končí, ta naše vítězná skončila v posledním podzimním kole v Líšni. Herně bylo utkání překvapivě vyrovnané, o výsledku rozhodly individuální schopnosti domácích a naše zbytečné chyby v obraně, kdy jsme nedokázali odkopnout balon včas do bezpečí.

Po podzimu jsme skončili na pátém místě, což už se ovšem nikde nedočtete, protože pánové z FAČRu opět vymysleli něco nad čím se dá jen kroutit hlavou.....

Tahat z nás peníze, buzerovat za špatně vyplněný zápis, když nepřijede rozhodčí a vymýšlet věci, nad kterým zůstává rozum stát.....to je vše čím se můžou pochlubit. Ale čemu se divíme, stačí se podívat co se děje v horních patrech našeho fotbalu.......všem Berbrům zdar :-)

(Mesli)

 

Neděle 1.11.2015            Mladší žáci

Medlánky B - AC Lelekovice 7:3 (1:2)

branky hostů: Dobeš Kryštof, Geier Daniel, Havlík Alexandr

Po 35 minutách hry jsme ještě vedli 1:3 a utkání bylo vyrovnané, i když naše branky hodně šťastné. Pak jsme začali kupit chybu za chybou, přestali běhat, bojovat. Medlánky toho náležitě využily a zcela zaslouženě a nakonec jednoznačně zvítězily. Vymlouvat se na dva střídající oproti sedmi střídajícím u domácích nemá význam. S předvedeným výkonem a přístupem by jsme zřejmě prohráli i bez střídání vítězů.

Velmi mrzí konec jinak slibně rozehraného podzimu. V úvodních kolech přišly nejen pěkné výsledky, ale hlavně potěšila hra a bojovnost. V posledních třech, čtyřech zápasech se naši mladší žáci opět vrátili k "holomajzně" posledních dvou ročníků. Někteří kluci se správně fotbalově vyvíjí a dělají trenérům radost, jiní stagnují bez jakékoliv progrese a zlepšování. To vše je velmi smutné a zarážející.

(Ivas)

 

Neděle 1.11.2015               Muži

AC Lelekovice - Svratka B  0:5 (0:2)

Těžko něco napsat k tomuto utkání. Svratka byla herně, pohybově a rychlostně někde jinde a výkon domácího týmu byl z pohledu diváka domácích zápasů zřejmě jeden z nejhorších za posledních pár let. Je však důležité, že známe důvod, na kterém se přes zimu musí zapracovat.

(Ivas)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář