9. 4. 2018
II. třída městský přebor starší žáci
AC Lelekovice/Adamov - Medlánky B
2:3 (1:3), domácí střelci: Dvorský, Jirkuv

Starší žáci ve svém prvním jarním utkání nestačili na svého soupeře a bodově tak vychází na prázdno. Dvougólový náskok Medlánek B z prvního poločasu už naši nedokázali srovnat a ve druhém poločase už pouze snížili na konečných 2:3.

II. třída městský přebor muži
AC Lelekovice - Medlánky B
5:0 (4:0), domácí střelci: 2x M.Pokorný, J.Pokorný, Stříž, Huška

Mužský "A" tým předvedl výborný výkon po kterém si připisují první letošní výhru. Po 45ti minutách vedli naši muži 4:0 a zápas byl prakticky rozhodnutý. Ve druhém poločase přidali ještě jeden gól a utkání skončilo celkově 5:0.