Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky utkání 9. - 10.6.

9. 6. 2012

Muži:

ČAFC Židenice - AC Lelekovice 0:5 (0:5), branky : Zeman Radek 5 !

 

Až do dalekých Tuřan jsme si zajeli pro 3 body. Mužstvo kdysi slavné ČAFC Brno se skřípěním zubů dohrává již více než půl roku tuto soutěž. Nějak uhrát dnešní utkání bylo jejich cílem. Nastoupili v počtu 8mi fotbalistů – hrdinů. Ti dělali co mohli až do 44min. kdy se jim zranil již druhý hráč a utkání rozhodčí musel pro nedostatek hráčů předčasně ukončit.

Nutno podotknout, že ani naše sestava nebyla zdaleka úplná, alespoň si mohli od začátku zahrát převážně střídající hráči.

S blížícím se vyvrcholením sezóny a vybranými pokutami na závěrečnou, získali hráči motivaci ve spoluhráči Zemanovi. Pod heslem „Co se do něj vejde , musí z něho za týden vypadnout“ časovali veškeré finální nahrávky pouze na něj. Zeman tedy obstaral 5tigólový hattrik  a dere se do popředí okresních tabulek nikoli ovšem zadarmo. Celkově si naši hráči dobře zatrénovali. Je přijatelné , že takovéto utkání nás zastihlo na konci sezóny, protože tyto zápasy mohou mít pouze charitativní charakter.

Tým nastoupil takto: některá staronová jména možná překvapí,………… ale startujeme pomalu další ročník.

Cimbálník – Ingr, Ambrož, Sádlík, J.Vlasák – Sojka, M.Pavlík, Zeman, Coural – Procházka, Adday Střídal vcca25 min. Těšík Ambrože  a kapt. pásku natáhl na pravý biceps Sádlík

 

Všechny příznivce zveme na zakončení sezóny za týden v sobotu do lelekovického kotle, kde dobrou formu domácích odnese Starý Lískovec….předvede se Zeman a bude konec.  (jv)

 

 

Mladší žáci:

AC Lelekovice - Soběšice neděle 2:0 (0:0), branky: Vaňous David, Hrubeš Mikuláš

 

Poslední zápas na domácí půdě, poslední zápas celé sezóny, poslední zápas na dlouho v téhle věkové kategorii. Všechno jednou končí a něco nové začíná........

Loučení se sezonou mělo spoustu podtextů. I proto jsme chtěli na domácím hřišti před hromadou našich rodičů v hledišti hrozně moc uspět. Soupeř ze Soběšic neměl být z těch, který by nám měl závěrečné oslavy naší velmi povedené sezony výrazněji znepříjemnit.

Tabulka naší soutěže jasně ukazovala, kdo by měl být na hřišti pánem. Jenomže snaživý soběšičtí udělali v posledním půlroku obrovský kus práce........Jejich nedávné výsledky vzbuzovaly už před zápasem respekt a to se nakonec v podstatě i naplnilo.

Deset minut před zápasem nás bylo stále jen sedm. Ohraný evergreen toliko známý pro Lelekovice.....Dvojčata nakonec dorazila, přesto nechápu kde dnes byl Honza, Šimon, Martin, Dan......Nepřijít na zápas bez omluvy mě vůči těm ostatním přijde krajně nezodpovědné a celkem nepochopitelné........ Ale ono přeci pršelo a to už víme, že v tomhle počasí moc hráčů na zápasy v Lelekovicích prostě nechodí......

K tomu nám Kubu H. "sebraly" Medlany kvůli turnaji a já se tak už před zápasem začal ptát - s kým že chceme příští rok hrát ty starší žáky........

Nicméně kluci se od začátku do zápasu parádně obuli, prvních deset minut jsme vůbec nepustili soupeře na naši polovinu hřiště. Možná i díky speciální premii, která byla vypsaná za 100. gól vstřelený v této sezóně k němuž před zápasem scházeli pouhé tři branky......

Kombinovali jsme velice dobře a šancí bylo opravdu hafo. Bohužel skvělá soběšická obrana a naprosto fantastický golman byli proti. Zkoušeli jsme to z dálky i "do kuchyně", ale vše marné....Náš soupeř bránil ve vápně i v šesti a na vysokém, přerostlém a mokrém trávníku , který nás brzdil v naší rychlé kombinaci po zemi jsme se nedokázali prosadit. Dvanáct rohů, které jsme v první půli kopali, hovořilo o naší převaze více než jasně.

Absolutně nechápu proč nebylo možné trávník před zápasem posekat, když v pátek po obědě byl celý trávník úplně suchý a tudíž výmluvy typu, že bylo mokro prostě neuspějí......

O půlce byla v kabině celkem pohodová nálada. Nebylo co vytknout. Kluky jsme pouze s Oskarem nabádali k trpělivosti, ..........s tím že branky prostě musí ve druhé půlce přijít.

Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán, krátké a rychlé narážečky slavili úspěch. Nejprve Petr z dálky orazítkoval břevno a hned poté ve 36. minutě opět z dálky razantně vystřelil Honza Pokorný a všudybyl David Vaňous byl s přesnou dorážkou opět na svém místě - 1:0. Konečně !

Dále jsme soupeře ždímaly, ale ten se stále výborně bránil. Hráli jsme rychlý a jednoduchý fotbal, který se musel líbit. Pojistku nakonec přidal patnáct minut před koncem skvěle hrající Kulda, který "Čabalův" padající list poslal nádherně do brány......2:0.

V té chvíli scházel k vytoužené "stogólové premii" jeden jediný zásah. Motivace vyždímat svého trenéra z jeho financí dělala na hřišti opravdu divy :-)

Jeden útok střídal druhý, ale ani Petrův ani Tobiášův přímák ke gólu nevedl. Ani další "trmy vrmy" před brankou se neujaly. Hosté ovšem nelenili a do otevřené obrany z každé příležitosti nebezpečně kontrovali. Kuba v brance se na rozdíl od první půle vůbec nenudil a dvakrát při něj stálo i "z pekla štěstí".

Dvě tutovky hostů gól nepřinesli, stejně tak ani další dlouhá serie našich rohů . Dnes prostě nebyl nikdo, kdo by uměl správně posadit míč na Tobiášovu šikovnou hlavu :-)))

Úplně poslední možnost navýšit skore měl z křídelního sola Honza Pokorný, ale i jeho střelu vytěsnil zázračně hostující brankář mimo branku.

 

Shrnutí ?

Parádní zápas  a nádherné fotbalové momenty. Poklona soupeři, který toho dopředu tolik nepředvedl, ale vzadu byl téměř bezchybný, když se dokázal po celý zápas ubránit našemu drtivému tlaku. Soutěžní loučení s kategorií mladších žáků, která nám letos přinesla vesměs jen samou radost mělo úroveň. Na rozdíl od našich reprezentantů v zápase s Ruskem jsme fotbalem bavili sebe i ty co se přišli podívat - a to je to nejdůležitější :-)

Dnes určitě největší pochvala Kuldovi, dlouho jsem ho neviděl hrát s takovou chutí a zájmem !

Příští týden uděláme definitivní tečku za sezonou na turnaji v Opatovicích u Rajhradu, kam nás pozvala Sparta Brno.

Přesné propozice si přečtete už brzy na našich stránkách, společně s  hodnocením celé sezony v přátelském rozhovoru Honzy Henzla :-)

 

(Mesli)

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

never ending Lelekovická story na KUNZFELD STADIUM

(kuba, 12. 6. 2012 10:38)

Ať lelekovská pohádka pokračuje i příští rok, mladí budou dobývat starší kategorie, snad z grácií a postupem času i úspěchema a my seženeme lelekovský srdcaře a budeme pokračovat s "fotbalem" v té naší malé vesničce lelekovské:)
LLEKOVICE FOREWER:)

!!

(DavidH, 11. 6. 2012 15:34)

Tak nám trochu zapršelo a už zase bylo na špílu žáků jenom to zdravý jádr!Kura ,aby se dali hrát příští rok strší žáci, bude nám svaz muset garantovat, že všechny utkání budeme hrát za teplého a slunečného počasí, pokud možno ne v neděli ráno.
Sportu Zdar
DavidH
Jo a za celou sezónu
KLUCI DĚKUJEM
KLUCI DĚKUJEM
KLUCI DĚKUJEM
KLUCI DĚKUJEM

To patří jak hráčům tak trenérům a funkcionářům

Gratulace mlaďochům

(Adam, 11. 6. 2012 9:35)

Sice jsem letos neviděl jedinej špíl našich mladých nadějí, ale poctivě si čtu týdení reporty a musím pogratulovat ke skvělým výkonům. Trenéři zaslouží taky pochvalu, tak doufám, že se těma uspěchma nenecháte ukolébat, aby ta další sezóna byla podobně optimistická i když konkurence v podobě staších žáků bude veliká.